Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Bllokohet Shkupi ja shkaku.. !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/18 6:43:52 (492 Lexime)


Nga Policia e Trafikut tė Maqedonisė njoftojnė se nga sonte nė vizitė zyrtare nė Maqedoni do tė qėndrojė, sekretar shtetėror i Vatikanit, kardinali Pjetro Parolini, njofton Portalb.

Kardinali Parolin do tė jetė mysafir i ipeshkvit tė Shkupit dhe ekzarkut tė apostullit nė Maqedoni Kiro Stojanov nė Ipeshkvinė e Shkupit, ndėrsa do tė takohet edhe me presidentin Gjorge Ivanov dhe pėrfaqėsues tė tjerė shtetėrorė.

Do tė marrė pjesė edhe nė bekimin solemn dhe inaugurimin e rezidencės sė re tė ipeshkvisė me pjesėmarrje tė krerėve fetarė, autoriteteve civile dhe korit diplomatik. Pas kremtimit liturgjik ėshtė paraparė promovim i librit tė papės Franjo “Emri i Zotit ėshtė mėshirė” i cili ėshtė pėrkthyer nė gjuhėn maqedonase.


Nesėr kardinali Parolin do ta vizitojė Shtėpinė pėrkujtimore tė Nėnės Terezė, vendzbulimin arkeologjik Stobi, qendrėn e pėrkohshme transitore pėr migrantė “Vinojug” dhe kishėn famulltare “Shėn Pjetri dhe Pali” nė Gjevgjeli, si dhe katedralen “Shėn Mėria” nė Strumicė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.