Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Motra e Ronaldos “dridh” Twitterin (FOTO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/8 12:54:09 (473 Lexime)


Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro ka sulmuar tė pėrditshmen sportive katalane “Sport”.

Katia Aveiro ka treguar se i qėndron pranė vėllait tė saj, yllit tė Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Ajo me njė postim nė llogarinė e saj nė Twitter ka sulmuar tė pėrditshmen sportive katalane “Sport” qė kishte publikuar fotografi tė djalit tė sulmuesit, i cili luante nė telefon nė vend se ta shikonte babain e tij duke realizuar katėr gola kundėr Celta Vigos, pėrcjell “Lajmi.net”.

Aveiro i ka pėrkujtuar gazetės “Sport” se ai ėshtė ende fėmijė, dhe reagimi i saj ėshtė shpėrndarė shumė nė rrjetet sociale.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.