Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : ALARM do tė mobilizohen dhe Maqedonasit !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/4 11:30:00 (469 Lexime)Pėrmes rrjeteve sociale, sonte nė ora 18 ėshtė paralajmėruar protestė e maqedonasve afėr shatorėve tė BDI-sė tė vendosur nė Butel, te vendi ku ėshtė paraparė ndėrtimi i njė kryqi, qė mori epitetin “Kryqi i Ali Ahmetit”. Disa policė shqiptarė janė paraqitur nė “Lajm” dhe kanė treguar se pėr kėtė arsye janė thirrė tė kthehen nė detyrė, sapo u ka pėrfunduar ndėrrimi dhe sapo kanė arritur nė shtėpi.Njėkohėsisht edhe nxėnėsit e disa shkollave nė Butel janė lėshuar tė shkojnė nė shtėpi, para se tė pėrfundojė orari i mėsimit.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.