Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Dyqani pa shitės nė Suedi
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/3/4 3:26:23 (1382 Lexime)


Robert Ilias, Ekspert i IT-sė doli me idenė pėr tė hapur njė dyqan pėr shitjen e produkteve elementare pėr 24 orė nė ditė, pa angazhuar asnjė shitės.

Dyqani nė qytetin suedez “Vicken” ėshtė i hapur 24 orė nė ditė, dhe nuk ka asnjė tė punėsuar. E gjithė shitja bėhet nėpėrmjet telefonit.

Nė qytetin e vogėl, si dhe nė qytete tė tjera, dyqane tė shumta tė vogla qė shesin produkte ushqimore janė mbyllur pėr shkak tė ndikimit qė kanė qendrat e mėdha tregtare.


Nė saje tė idesė sė tij, tani banorėt e Vicken, muajin e kaluar kanė vizituar dyqanin pa shitės, qė ėshtė i hapur hapur 24 orė.

Shitorja nuk ka kosto shtesė pėr pagat e punėtorėve pėr shkak se nuk ka tė punėsuar, por duhet vetėm pėr tė plotėsuar raftet me produkte kur zbrazen, dhe kėtė e bėn Robert Ilias.

Pėr ēėshtjen e sigurisė Robert thotė se hajnat nuk kanė asnjė interes pėr dyqanin e tij, sepse nuk ka tė holla, alkool, cigare, por vetėm bukė, qumėsht, ushqime pėr fėmijė, dhe tė ngjashme, dhe natyrisht ka kamera tė sigurisė, transmeton parrotlla.net


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.