Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Njoftohen tė gjithė nxėnėsit e SHMK "Drita"- Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/3 7:14:28 (903 Lexime)


Njoftohen tė gjithė nxėnėsit e SHMK "Drita"- Kėrēovė, se mėsimi sot, 03.12.2015, e enjte, vazhdon normalisht dhe pa asnjė problem, se jemi furnizuar me lėndė pėr ngrohje dhe se pa asnjė problem do tė MBAHET mėsim pasdite.

Luten prindėrit e nxėnėsve qė tė kenė kontrroll mė tė madh mbi fėmijėt e tyre dhe tė mos bien pre e mallverėzimeve tė ndryshme nga halabakė tė ndryshėm, qė nuk ia duan tė mirėn arsimit shqip nė Kėrēovė.
Me respekt! Nga drejtoria.

Marr nga :
https://www.facebook.com/dritashmk


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.