Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Peshkopi maqedonas: Shqiponjat dhe kryqet vendosen pėr tė nisur marrėzitė
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/28 10:05:34 (532 Lexime)Peshkopi i Kishės Ortodokse Maqedonase, Pimen, ka tėrhequr vėrejtjen se shqiponjat dhe kryqet po vendosen pėr tėfilluar gjakderdhjet dhe marrėzitė.

“Shqiponja dhe kryqe. Provokime dhe rėnie tė provokimeve. Zakonisht, nė botė monumentet vendosen si simbol pėr t’i dhėnė fund ēmendurisė dhe gjakderdhjeve. Tek ne ėshtė e kundėrta. Vendosen pėr tėfilluar marrėzitė”, shkruan ai ne Facebook.


Peshkopi Pimen i dėnon tentativat pėr tė acaruar ndjenjat fetare dhe pėr tė nxitur urrejtje mes qytetarėve.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit