Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Mediat franceze japin lajmin bombastik pėr Lorik Canėn
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/26 16:35:33 (469 Lexime)Mediat fanceze kanė bėrė publikė njė lajm tė befasishmė pėr Lorik Canėn.

Ato bėjnė mė dije se Cana do tė largohet nga skuadra franceze e Nant nė merkaton e verės.

Mediat pėr kėtė lajm i referohet njė deklarate tė Canės pėr njė televizon farncez qė nė gfjalėt e tij ka lėnė tė nėnkuptuar largimin.


“Unė kam njė marrėveshje verbale me presidentin e klubit. E shoh se kėtu ka lojtarė tė talentuar qė kanė tė ardhme, dhe unė jam kėtu pėr tė pėrkrahur klubin nė njė kohė specifike, dhe pėr njė kohė shumė tė shkurtėr”, tha Lorik Cana, shkruan “Foot-sur7.fr”, pėrcjellė GazetaOlle.com.

Cana kaloi nė Nantes nė verėn e vitit tė kaluar nga Lacio.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.