Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zgjedhje mė 5 qėrshor !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/23 16:01:14 (393 Lexime)


Sonte nė 23:30 nė seancė tė jashtėzakonshme do tė shfuqizohet vendimi pėr shpėrbėrjen e Kuvendit. VMRO do tė pranojė propozimet e ndėrmjetėsit Piter VanHojte pėr mediumet dhe do tė fillojė menjėherė kryqėzimi i databazėve dhe pastrimi i listės zgjedhore.

Mėsohet qė VMRO-DPMNE ka pranuar qė zgjedhejt do tė mbahen mė 5 qershor, por ende asgjė nuk ėshtė konfirmuar.

Mėsohet qė VMRO-DPMNE ka pranuar edhe propozimin e ndėrmjetėsuesit ndėrkombėtar pėr mediat, ndėrsa qė nesėr do tė fillohet me kryqėzimin e tė dhėnave tė listės zgjedhore, njofton Zhurnal.

Nga Press Qendra e BDI-sė pohohet marrėveshja e re.


"Arrihet Marveshje pėr prolongim tė zgjedhjeve !!! BDI gjithmonė nė pajtim dhe koordinim tė ngushtė me Bashkėsinė ndėrkombėtare arrin deri tek qėllimi. Ju urojmė shendet , Bashkė nė Fitore me 5 Qershor 2016", pohojnė nga atje.


/zhurnal


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.