Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Nuk do te ju besohet cka ben kjo vajze ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/22 15:20:00 (442 Lexime)


Nė njė video qė besohet tė jetė bėrė nė Regland tė Zelandės sė Re, shfaqet njė vajzė trevjeēare, qė i ndihmon deles, tė pjellė qengjin.

Nuk bėhet i ditur identiteti i vajzės apo nėnės sė saj qė e xhiron momentin, derisa ajo ndihmon dhe mė pas e nxjerrė qengjin nga delja, transmeton Telegrafi.


Nė videon dy minutėshe shihet delja e shtrirė, ndėrsa vajza mundohet shumė derisa i kapė kėmbėt e qengjit.

Pasi vogėlushja ka pak vėshtirėsi me kėmbėt e rrėshqitshme tė qengjit, ajo ndihmohet pak nga nėna saj, ku mė pas kryen nxjerrjen e tė voglit.

/Telegrafi/
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.