Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Kėrēovari i famshėm takon Frank Lampard dhe Didier Drogba (FOTO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/19 2:40:00 (836 Lexime)


Ndeshja miqėsore e zhvilluar mbrėmė nė Florida nė mes tė New York Cityt dhe Montreal Impact i ka bėrė bashkė dy legjendarėt, Frank Lampard me Didier Drogban.

Dy ish bashkėlojtarėt te Chelsea u takuan nė stadium pak minuta para ndeshjes.

Por fatin qė tė takohet me dy legjendarėt e ka patur edhe njė kėrēovar i famshėm nė Florida, Fatmir Dikena.


I njėjti mė parė ishte takuar me njerėz tė famshėm tė sportit si Mike Tyson, Hoolk Hoogan e Leite Kaka.

/Indeksonline/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.