Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Lėngu qė pastron nga toksinat
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/18 16:58:46 (505 Lexime)


Mund ta kuptoni se trupi juaj ka shumė toksina nėse e shihni se vazhdimisht po sėmureni, ndiheni tė lodhur ose jeni “viktimė” e infeksioneve.

Megjithatė ka edhe mėnyra natyrale qė ju tė mund tė ndiheni tė lirė nga kėto toksina ose helme qė i bėjnė dėm trupit tuaj.

Mė poshtė ju sjellim njė lėng qė ėshtė shumė i lehtė pėr t’u pėrgatitur dhe ka pėrbėrės qė janė shumė tė mirė pėr shėndetin si dhe pėrgatitet shumė shpejt, transmeton Klan Kosova.

Ky lėng poashtu do tė ndihmojė nė tretje mė tė mirė dhe rritje tė energjisė.


Pėrbėrėsit:

1 gotė ujė

4 molla

1 limon

1 rrėnjė xhenxhefil (nė masėn e pėrafėrt tė 3 lugėve tė ēajit)

Sė pari siguroni qė tė gjithė pėrbėrėsit tė jenė oraganik.

Qėrojeni limonin, xhenxhefillin dhe mollėt. Mė pas tė gjitha bashkė me ujin vendosini nė njė shtrydhėse frutash.

Preferohet qė ky lėng tė konsumohet nė mėngjes nė lukth tė thatė dhe ju mund ta konsumoni atė pėr njė periudhė kohore sa ju tė doni ose tė ndiheni se ky lėng ka kryer efektin e tij dhe ju ndiheni mė tė freskėt dhe me mė shumė energji.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.