Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Tė ndryshme : Si t’i hiqni pėrfundimisht pikat e zeza? (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/18 16:12:14 (1247 Lexime)


Pikat e zeza nė fytyrė janė sa tė bezdisshme aq edhe tė shėmtuara. Mė tepėr ato krijohen te personat qė kanė fytyrė tė yndyrshme. Nė krijimin e tyre ndikojnė njė sėrė faktorėsh, duke filluar qė nga ata gjenetikė, por edhe nga stili i jetesės, nga gjėrat e konsideruara “tė kėqija” pėr shėndetin si: alkooli, duhani, kafeina, produktet e pėrpunuara, ushqim me shumė karbohidrate apo yndyrė.


Kjo maskė aplikohet shumė lehtėsisht! Duhen vetem dy perberes: piceta buke dhe e bardha e vezės. Duhet ta mbani 30 minuta dhe ēdo pikė e zezė qė keni nė lėkurė do tė largohet.

Pėr mė tepėr ndiqni videon:/portalb
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit