Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova :  Vrasje nė Kėrēovė ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/11 13:25:29 (1650 Lexime)


Trupi i pajetė u gjet nga djali i tij dje nė orėn 16:55 minuta nė shtėpinė e tė atit nė rrugė “Josif Josifovski-Sveshtarot” nė Kėrēovė.

Kur ai hyri nė shtėpi ka hasur rroba tė hedhura nėpėr dysheme dhe mobilje tė hapur ndėrsa nė njė nga dhomat nė katin e parė e pa trupin e pajetė tė babait tė tij. Vdekja u konstantua nga mjekėt e Spitalit tė pėrgjithshėm nė Kėrēovė tė cilėt vėnė re lėndime tė dukshme nė kokė, informon SPB Ohėr.

Nė vend tė ngjarjes ėshtė kryer inspektim nga njė ekip i mjekėsisė ligjore nė praninė e prokurorit publik nga Prokuroria Publik e Gostivarit.


Ėshtė konstatuar se vepra ėshtė kryer nė periudhėn ndėrmjet 9 dhe 10 tė kėtij muaji kur persona deri mė tani tė panjohur tė cilėt duke thyer xhamat me dhunė janė futur brenda shtėpisė dhe kanė kryer njė kėrkim nėpėr dhoma. Ata kanė sulmuar pronarin e shtėpisė duke i shkaktuar lėndime fatale

Me urdhėr tė Prokurorit tė Pėrgjithshėm, duhet tė kryhet njė autopsi nė trupin e viktimės.

Kėrēovė, vjedhje me pasoj vdekjeprurse !

Posted by TV Gurra on Thursday, February 11, 2016


/tv gurraFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.