Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Pas intervistės sė Zaevit me Latas, reagojnė nė Twiter Orav dhe Bailey
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/10 16:52:22 (422 Lexime)


Menjėherė pas intervistės sė kryetarit tė LSDM-sė opozitare, Zoran Zaev nė ditarin e TV Sitel dhe reagimeve tė furishme nė publik nė lidhje me sjelljen e drejtuesit Dragan Pavloviē- Latas, bėnė zė pėrmes profileve nė Twitter euro-ambasadori Aivo Orav dhe ambasadori amerikan Jess Bailey

- Informim i balancuar mediatik???- pyeti pėrmes profilit zyrtar nė Twitter Aivo Orav

- Korrekt dhe balancuar? Ju lutem. Mediat maqedonase munden shumė mė mirė se kėshtu, shkroi ambasadori amerikan nė Maqedoni Jess Bailey nė Twitter, pėrderisa zgjaste intervista e liderit tė LSDM-sė, Zoran Zaev nė TV Sitel.


/zhurnal


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.