Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Video nga prezentimi i BDIs nė Kėrēovė (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/10 10:57:54 (590 Lexime)“Marrėveshja e qershorit duhet tė zbatuar nė tėrėsi. Pėr tė ndryshuar ajo duhet marrėveshje e re dhe unė nga ky takim deklaroj se nė qoftė se kėrkojnė ndryshim, por pėr ndryshim duhet marrėveshje dhe agjendė tė re. Opozita duhet tė bėhet serioze tė punon dhe pastaj se kush fiton vendos elektorati. Janė plotėsuar gati se tė gjitha pikat e marrėveshjes. Kanė mbetur vetėm dy pik, tė plotėsohen ata dhe vendi tė del nga kriza politike dhe jo tė punosh kundėr kėsaj marrėveshje qė do tė thotė tė kthehesh prej nė fillim, nė destabilitet dhe tension”, tha lideri Ahmeti.


BDI , prezantoi projektet e realizuara para kėrēovarve

Posted by TV Gurra on Wednesday, February 10, 2016


/tv gurra


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.