Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Lėvizja BESA: Takim me organizatėn joqeveritare “Civil”
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/9 13:59:12 (353 Lexime)


Nė vazhdėn e takimeve me partitė politike opozitare, shoqatat joqeveritare dhe shoqėrisė civile nė pėrgjithėsi, sot kryetari i Lėvizjes BESA, Bilall Kasami, ėshtė takuar me presidentine organizatės joqeveritare “Civil”, Xhabir Deralla.

Nė kėtė takim u bisedua lidhur me rėndėsinė e bashkėpunimit pėr tė kontribuuar pėr zgjedhje tė lira dhe demokratike.


“Lėvizja BESA ėshtė e pėrkushtuar maksimalisht pėr mbarėvajtjen e zgjedhjeve pasi tė plotėsohen tė gjitha kushtet qė dalin nga “Marrėveshje e Pėrzhinos. Pėr BESĖN mbetet i rėndėsishėm dhe i pranueshėm vetėm qėndrimi i faktorit ndėrkombėtar pėrkitazi me kushtet pėr zgjedhje tė drejta, demokratike dhe tė lira, qėndrim ky tė cilin e kemi shprehur edhe nė takimin me pėrfaqėsuesit e lartė tė Shtetit Amerikan dhe Bashkimit Evropian”, ka deklaruar Bilall Kasami.

Lėvizja BESA gjithashtu ka shprehur gatishmėrinė e saj pėr bashkėpunim me organizatat joqeveritare, siē ėshtė “Civil”, pėr tė sjellė frymė pozitive gjatė fushatės parazgjedhore qė na pret.

/levizjabesa.mk


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit