Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Thaēi: Nuk ka koalicion me BDI-nė, jam keqkuptuar (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/30 15:25:24 (493 Lexime)


Kryetari I PDSH-sė Menduh Thaēi, ka deklaruar sot se nuk do tė ketė koalicion mes subjektit qė ai drejton PDSH-sė dhe BDI-sė sė Ahmetit.

‘Deklarata ime ėshtė keqkuptuar dhe keqinterpretuar’, ka deklaruar kreu I PDSH-sė Menduh Thaēi, pas takimit qė realizoi me pėrfaqėsues tė OSBE-sė nė Shkup.


/alsatmFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.