Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Lėvizja Besa akuza ndaj BDI, Luēi: “5 mijė euro pėr punėsim”(VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/6 12:31:28 (396 Lexime)


Tė rinjtė e Lėvizjes Besa me njė performancė tė improvizuar nė Ēarshinė e Vjetėr nė Shkup dėrguan mesazh kritik partisė nė pushtet BDI, duke theksuar se njė i ri duhet tė paguajė ryshfet 5 mijė euro pėr tu punėsuar dhe mė pas i bėhet shantazhim pėr votim. Kryetari i lėvizjes sė tė rinjve, Daim Luēi, tha se pėr shkak tė kėtij politizimi tė skajshėm, rinia po braktisė vendin.

“Pėrpos se tė jesh ushtar partiak i BDI-sė qė tė punėsohesh, kushti i dytė qė duhet ta plotėsojė ēdokush, qė do njė punė, ėshtė mė sė paku tė jap 5 mijė euro, ndėrsa ky ėshtė vetėm fillimi. Pas ryshfetit, hajdutėt e BDI-sė tė shantazhojnė edhe me votim. Nė tė kundėrtėn tė pėrjashtojnė nga puna. Andaj, Rinia e Lėvizjes BESA garanton se kėto dukuri kriminele dhe tė shėmtuara nuk do tė lejojė tė ndodhin mė dhe secili i ri i aftė do ta ketė vendin e merituar nė administratė, pa marrė parasysh pėrkatėsinė partiake”, tha Luēi, Kryetari i Forumit Rinor, nga Lėvizja Besa.

Nga kjo parti theksuan se me partinė e tyre do tė eliminohen kėto dukuri, dhe se kjo lėvizje do tė sjell ndryshime tė mėdha nė shoqėrinė shqiptare.

Pėrgatiti: Arbana Qerimi/Tv21/Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.