Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Samiti i Klimės, takim me dyer tė mbyllura Obama-Putin
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/30 12:01:51 (477 Lexime)


Samiti pėr Klimėn qė po mbahet nė Le Bourget tė Francės ėshtė shfrytėzuar nga dy presidentėt Barack Obama dhe Vladimir Putin pėr tė zhvilluar njė takim midis tyre.
Presidentėt e SHBA-sė dhe Rusisė u takuan pėr rreth gjysėm ore, dhe takimi midis tyre u zhvillua me dyer tė mbyllura.

Njoftimi u dha nga zyra e shtypit e Kremlinit por nuk jepen detaje nė lidhje me temat e diskutimit.

“Takimi ėshtė zhvilluar me dyer tė mbyllura”,- njoftoi shkurtimisht zyra e presidentit Putin.

Ky takim vjen nė njė kohė kur tensionet midis Rusisė dhe Turqisė janė shtuar sė tėpėrmi pas rrėzimit tė avionit SU 24 nga forcat ushtarake turke nė kufirin sirian.
/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.