Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Momenti kur era e fuqishme e rrėzon vinēin nė New York (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/5 13:47:07 (415 Lexime)


Nė internet ėshtė publikuar pamja ku shihet se si rrėzohet vinēi i madh nė New York.

Vinē i madh i ndėrtimit u rrėzuar nė lagjen Manahttan tė Nju Jorkut, ku pėr pasojė njė person humbi jetėn dhe dy tė tjerė mbetėn tė plagosur.

Sipas kryetarit tė New York-ut Bill de Blasi, ngjarja ka ndodhur si pasojė e erės sė fuqishme, dhe se vinēi ka rėnė mbi disa makina tė partkuara./TetovaSot/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.