Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Maqedoni: Tė paktėn 18 policė tė lėnduar nga pėrleshja me emigrantėt (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/30 5:01:55 (535 Lexime)


Tė paktėn 18 policė maqedonas u lėnduan sot nė njė pėrplasje me tė ashtuquajturėt emigrantė ekonomikė nė kufirin jugor, tė cilėt gjuajtėn me gurė ndaj policisė duke kėrkuar tė kalojnė pėrmes vendit nė rrugėn drejt Evropės, transmeton TetovaSot.

Trazirat ishin shkaktuar nga njė incident nė tė cilin njė maroken kėrceu mbi ēatinė e njė treni pranė stacionit Idomeni nga ana greke tė kufirit, kėshtu qė kur preku kabllot e tensionit tė lartė, mori goditje elektrike.

Njeriu me djegie tė rėnda u dėrgua nė ambulancė tė Kryqit tė Kuq.

Disa qindra emigrantė pastaj me dhunė shemben gardhin dhe nisėn tė hedhin gurė ndaj policisė, e cila u pėrgjigj me gaz lotsjellės dhe shok – bomba.

Policia maqedonase duhej tė hynte nė territorin grek pėr tė vendosur kontrollin mbi turmėn.

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.