Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : “Ju e keni krijuar ISIS-in”: Gazetarja ia plasė nė fytyrė John Kerry nė Romė (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/2/3 12:19:03 (529 Lexime)


Dje, gjatė njė konference pėr shtyp tė Sekretarit tė Shtetit amerikan, John Kerry nė Romė, gazetarja italiane dhe aktiviste kundėr luftės, Marinela Koretz bėrtiti “Ju e keni krijuar Daesh” dhe nė shenjė proteste ka ngritur parollėn me mbishkrimin: “SHBA, BE, Italia, Katari, Arabia Saudite dhe Turqia mbėshtesin terroristėt.”

jo u kap menjėherė dhe ishte larguar nga rojet e sigurisė dhe policia, dhe mė pas e arrestuan, transmeton TetovaSot.

Dje, Ministria e Punėve tė Jashtme nė Romės e mbajti samitin e 23 vendeve mė tė mėdha nė koalicionin kundėr ISIS-it./Tetovasot/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.