Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : 120 pjesėtarė tė ISIS-it u kthyen nė Kosovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/30 3:14:39 (573 Lexime)


Paralajmėrimet qė i bėri presidenti i Maqedonisė, Gjorgje Ivanov, se 70 pjesėtarė tė ISIS-it, nga Maqedonia janė kthyer nė kėtė shtet, kanė reflektuar nė shtimin e masave tė sigurisė edhe nė Kosovė.

Por pėrveē kėsaj, kėto masa janė shtuar edhe pas datės sė sulmeve tė fundit terroriste nė fillim tė kėtij muaji nė Paris, me ē’rast vdiqėn rreth 130 persona.


Burime brenda organeve tė sigurisė kanė bėrė me dije se institucionet pėrgjegjėse, duke pėrfshirė Policinė e Kosovės, Agjencinė e Kosovės pėr Inteligjencė dhe mekanizmat tjerė relevantė, janė duke pėrcjellė nė detaje aktivitetet e kosovarėve, tė cilėt nė kohė tė ndryshme kanė qenė nė Siri e Irak e qė janė kthyer nė Kosovė.

Sipas zėdhėnėsit tė Policisė sė Kosovės, Baki Kelani, numri i personave qė besohet se kanė qenė nė zonėn e konfliktit qė nga viti 2011 e deri mė tani dhe tė cilėt janė kthyer nė Kosovė ėshtė mbi 120.

Shkrimi i plotė ėshtė publikuar nė numrin e sotėm tė gazetės Zėri nė Kosovė.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.