Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Fury kampion Bote, zbret nga froni Klitchkon
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/29 6:50:33 (540 Lexime)


Boksieri britanik fitoi pas vendimit unanim tė referėve, nė njė meē qė zgjati plot 12 runde. Ai e shfrytėzoi njė ēarje qė ia shkaktoi boksierit ukrainas nė rundin e pestė, duke e mposhtur njėrin prej boksierėve mė tė mirė tė tė gjitha kohėve.


27 vjeēari i fitoi titujt botėrorė IBF, WBO e WBA. Klitschko, 39 vjeē, nga ana e tij, nuk kishte humbur nė 11 vjetėt e fundit, qė nga knockout i pėsuar nga Lamont Brewster nė vitin 2004.

Fury ishte i pamposhtur nė 24 meēet profesioniste dhe e regjistroi fitoren e 25-tė. Kjo ishte hera e parė qė Fury luftoi pėr titull tė kampionit tė botės dhe ia doli tė fitonte. Ai qante duke festuar.
/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.