Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Xhandarmėria serbe patrullon nė Karaēevė! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/31 15:17:36 (354 Lexime)


Sipas banorėve kjo vjen pikėrisht nė kohėn kur kryeministri Mustafa udhėtoi pėr bisedime me Serbinė nė Bruksel. E njė banor qė i pa forcat serbe, tregon detajet ku sipas tij ata qarkullonin lirshėm, njofton Klan Kosova.
Pėrfaqėsuesi i fshatit thotė se kjo pikė e Policisė Serbe ėshtė brenda territorit tė Kosovės dhe nuk e ka vendin aty. Ai thotė se 3200 banorėt e kėtij fshati nuk janė tė sigurt dhe se po tė mos ishte KFOR-i dhe Policia e Kosovės, tė cilėt nė fshat mund tė vijnė vetėm nėpėr rrugėt alternative, jeta nė Karaēevė do tė ishte e pamundur.Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.