Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Paditen tre prokurorė tė grupit tė Katica Janevės dhe njė polic (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/30 12:26:45 (412 Lexime)


Tre prokurorė special tė grupit tė Prokurisė Speciale Publike tė Katica Janevės dhe njė polic kanė marr kallėzime penale pėr abuzim nė detyrė dhe ndikimit tė paligjshėm mbi dėshmitarėt.

Informacionin pėr televizionet maqedonase pro-qeveritare, Sitel dhe Alfa e kanė konfirmuar zyrtarisht nga Prokuroria e Shkupit

Padia e parė ėshtė kundėr njė punonjėsi nė polici pėr “ndikim tė paligjshėm mbi dėshmitarėt” e cila ka arritur nė Prokurorinė pėr krim tė organizuar dhe korrupsion.

I punėsuari nė Ministrinė e Brendshme sipas kėtyre televizioneve ka pasur kontakte tė shpeshta me ekipin e Katica Janevės dhe Oliver Spasovskin.

Pasi nė periudhėn e kaluar u promovua nga Spasovski, sipas informacioneve ai ka tentuar tė jap ryshfet personit tė thirrur pėr tė qenė njė dėshmitar tė Katica Janevaės.

Padia e dytė penale ėshtė ngritur kundėr tre prokurorėve nga ekipi Katica Janevės, duke pėrfshirė edhe avokatin e Zoran Zaevit, pėr “keqtrajtim gjatė ushtrimit tė detyrės zyrtare”, sipas nenit 143 tė Kodit Penal. Dhe kjo tashmė ka mbėrritur nė Prokurorinė Publike./TetovaSot/

Videoja ėshtė nė gjuhėn maqedone:


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.