Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : E jashtėzakonshme, djali 4 muajsh flet (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/29 13:54:36 (464 Lexime)


Nė video ne do tė shikojmė momentin emocionues kur njė djalė vetėm 4 muajsh ka thėnė fjalėt "oh jo" pasi ka teshtirė.

Jemi mėsuar qė tė shikojmė bebe tė moshės 12 deri nė 17 muajsh qė flasin dhe ky ėshtė njė rast i veēantė, i vogėlushit Judah Jones e ka hedhur poshtė kėtė teori nė vetėm 10 sekonda.

Klipi i adhurueshėm ėshtė postuar nė Youtube nga babai i tij Gabriel Jones dhe tregon se si djaloshi nga Fairmont Virxhinia i varur nė krahėt e mamasė sė tij Carly teshtin dhe gėrmėzon fjalėt.

Video e shpėrndarė ka marrė mbi 90 mijė klikime dhe ėshtė shpėrndarė mė shumė se 4.6 milionė herė nė Facebook.
/albeu.com/Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.