Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Pogradec, sekuestrohen armė dhe municione;do tė trafikoheshin nė Maqedoni
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/29 11:31:10 (399 Lexime)


Policia e Pogradecit ka gjetur dhe sekuestruar armė zjarri dhe municione luftarake qė dyshohet se do tė trafikoheshin nė Maqedoni, ndėrkohė qė ka shpallur nė kėrkim zotėruesin e tyre, 27-vjeēarin Redi Hymetllari.

Nga kontrolli i ushtruar nė banesėn e kėtij shtetasi u gjetėn njė armė zjarri gjysmėautomatike, model 56, njė shotgun model 88 dhe 720 fishekė luftarakė, model 56.

Dyshohet se 27-vjeēari armėt e zjarrit si edhe municionin luftarak qė zotėronte do t`i trafikonte nė shtetin maqedonas, duke shfrytėzuar kufirin e gjelbėr.

/ Top Channel/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.