Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zekolli thotė se Ahmeti ėshte.. (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/28 19:19:09 (579 Lexime)


Duke folur nė lidhje me veprimet e fundit tė BDI-sė , siē ishte votimi i Toni Naunovski, pranimi i datės sė zgjedhjeve pa thirrur asnjė organ partiak, Zekolli gjithė kėtė situatė e shpjegoji me anė tė njė tregimi, pėr tė qenė siē tha ai mė i kuptueshėm pėr opinionin.

“Jemi duke folur pėr njė familje, nė tė cilin burri dhe gruaja dėrgojnė fėmijėt lypsar tė vjedhin tė mashtrojnė, ndėrsa ata tėrė kohėn vishen, edhe shėtisin nėpėr fqinjėsi, dhe kėrkojnė respekt dhe tregojnė se familja jonė ėshtė mė e begatshme mė e mira mė e menēura. Ndėrkohė tė gjithė e dinė se jeni ju dy, familja juaj ėshtė katastrofė. Nė familjen tuaj ju fėmijėt e tuaj jeni duke i shitur. Kjo ėshtė Gruevski burri dhe Ahmeti bashkėshortja e tij. Janė tani dy procese.


Nė lagjen organizohen tė gjithė qė t’i izolojnė, sepse fėmijėt e tyre po bėjnė dėm. Por fėmija nuk ka faj. Nga ana e tjetėr gjithnjė e mė pak kanė dėshirė t’i pranojnė si fqinjė e lėrė mė tė ju shkojnė mysafirė. Kjo ėshtė momenti dhe konkretja qė ėshtė duke ndodh nė Maqedoni. Ne jemi nė njė izolim tė plotė. Pėrse? Se gjithė e dimė qė kjo nuk ka tė bėj. Dhe ėshtė vetėm se njė vazhdim tė njė sage tė njė tregimi tė mundimshėm tė njė agonie pėr tė cilėn ju bindi se edhe Gruevski dhe Ahmeti e dinė shumė mirė se kur do tė mbaron. Por ėshtė njė fazė nė histori, secili shtet e ka njė fazė tė ēmendurisė por ėshtė me rėndėsi qė qytetarėt sa mė pak tė infektohen nga ajo si garancė qė tė mos bartet, por tė mbaron mė rėnien e Gruevskit dhe Ahmetit”, deklaroi ish diplomati Arsim Zekolli.

/tv Shenja
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.