Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Ekslusive: Jemeni sulmon me raketa Arabinė Saudite !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/27 10:10:00 (450 Lexime)


Burimet informative jemenase njoftuan sulmin me raketa tė forcave tė ushtrisė dhe komiteteve popullore nė zonat jugperėndimore tė Arabisė Saudite.
Gjatė sulmeve tė njėsisė sė artilerisė tė ushtrisė sė Jemenit kundėr pozicioneve tė ushtrisė saudite nė jug tė kėtij vendi, janė vrarė disa forca saudite. ushtria dhe forcat e rezistencės popullore tė Jemenit kanė sulmuar pozicionet e ushtrisė sė Arabisė Saudite nė zonėn kufitare nė qytetin Xhizan dhe kanė vrarė disa forca ushtarake tė Arabisė Saudite.


Nė sulmin raketor tė ushtrisė dhe tė forcave tė rezistencės popullore tė Jemenit kundėr pozicioneve tė ushtrisė saudite nė jug tė rajonit Muatan dhe nė jug tė rajonit Khuba, gjithashtu janė vrarė dhe plagosur me dhjetėra ushtarakė sauditė.

Gjatė kėtyre sulmeve janė shkatėrruar gjithashtu edhe disa automjete luftarake dhe tė blinduara tė ushtrisė saudit.

/zhurnal.mk


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.