Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Promovime tė tre aerolinjave tė reja nga aeroporti i Shkupit
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/27 9:59:46 (517 Lexime)Kopenhaga, Bratisllava dhe Berlini janė tre destinacionet drejt tė cilave nga aeroporti “Aleksandri i Madh” nė Shkup do tė qarkullojė aerokompania e buxhetit tė ulėt “Vizer”.


Aerolinjat e reja do t’i promovojnė sot ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Vllado Misajllovski dhe pėrfaqėsues tė “Vizer” dhe tė koncesionuesit tė aeroporteve tė Maqedonisė “TAV Maqedoni”.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.