Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Ismaili, qeveritarėve: Paloni teshat, futni nė valixhe,...! (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/26 22:15:08 (404 Lexime)


Deputeti i Lėvizjes Vetėvendosje, Fisnik Ismaili ka thėnė se 17 shkurti nuk ėshtė datė pėr tė festuar, por datė pėr tė protestuar.

“Ėshtė koha me fillu me protestu dhe me kėrku atė qė qytetarėt me tė vėrtetė e kėrkojnė. Qytetarėt janė tė pakėnaqur me zhvillimet nė vend, posaēėrisht me Zajednicėn dhe gjitha pakėnaqėsitė tjera. 17 shkurti po duket si datė e lezetshme pėr me protestu”, ka vlerėsuar Ismaili.


“Kėta ish dashur qė me vendimin e Gjykatės Speciale pėr Zajednicės me dhėnė dorėheqje”, ka shtuar Ismaili duke aluduar nė pėrfaqėsuesit e Qeverisė sė Kosovės.

Sipas Ismailit, Hashim Thaēi absolutisht nuk e meriton tė jetė president i Kosovės.

“Unė dhe shumė deputetė nuk ndihemi tė pėrfaqėsuar me Hashim Thaēin. Hashim Thaēin mė shumė e urrejnė se qė e duan,...”, ka thėnė ndėr tjerash deputeti i VV-sė.

Nė fund Ismaili ka dhėnė edhe njė mesazh pėr zyrtarėt qeveritarė.

“Paloni teshat, futni nė valixhe, ecni prej atyhit,...”, ka thėnė Ismaili.
/Telegrafi/Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.