Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : E mashtroi pamja fizike e kundėrshtarit, por nė fund e pėson keq (Video, +18)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/26 7:23:42 (454 Lexime)


Kacafytjet nė komunikacion nuk janė tė rralla, dhe kėtė gjė mė sė miri e dėshmon njė video e postuar nė internet, ku shfaqen dy persona tė cilėt pas njė fjalosje nė trafik, vendosin tė dalin nga veturat e tyre dhe ti qėrojnė hesapet.

Fillimisht shfaqet njė djalė me njė shkop bejsbolli nė duar, i cili dukej se nuk kishte frikė fare nga njė burrė gjigant i cili teksa po dilte nga vetura e tij pėr pak sa nuk i pėrplaset vetura, pasi kishte harruar tė shtyp frenin e dorės, transmeton Telegrafi.


Por pasi e sheh se kundėrshtari i tij ishte pajisur me armė tė ftohtė, vendosė tė rikthehet nė bagazhin e veturės pėr tė kėrkuar diēka tė ngjashme, nė mėnyrė qė t’ia kthejė me tė njėjtėn monedhė, por as edhe ajo nuk i kreu punė.

Me tė sulmuar djalin qė dukej se ishte shumė mė i dobėt fizikisht, ndodhė befasia, pasi ai fillon tė goditet nga djaloshi zemėrluan tė cilit pėr asnjė moment nuk i trembej syri.
/Telegrafi/Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.