Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme :  22 pyetjet qė ua ndryshojnė mėnyrėn e tė menduarit
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/24 12:58:48 (449 Lexime)


Teknologjia e ka bėrė jetėn tonė tė pėrditshme shumė mė tė shpejtė.Dhe me gjithė dinamikėn e jetės, ėshtė e rėndėsishme qė ti jepni vetes pak kohė pėr tė pushuar dhe tė reflektoni pėr botėn qė ju rrethon.1.Cila ėshtė mė e keqe, tė dėshtosh apo tė mos e provosh?

2.Kur gjithēka ėshtė thėnė dhe bėrė, a do tė kishe thėnė mė shumė se sa tė bėsh mė shumė?

3.Cila ėshtė gjėja qė do ta ndryshoje nė botė?

4.A po e bėn atė nė tė cilėn beson, apo po bėn kompromise?

5.Deri nė ēfarė mase e ke kontrolluar drejtimin qė ka marrė jeta jote?

6.A je mė e shqetėsuar pėr ti bėrė gjėrat nė drejtimin e duhur, apo pėr ti bėrė gjėrat e duhura?

7.Nėse do tė mund ti ofroje njė tė sapolinduri vetėm njė kėshillė, cila do tė ishte?

8.A do ta thyeje ligjin pėr dikė qė e don?

9.A ke parė ndonjėherė ēmenduri qė ėshtė kthyer mė vonė nė kreativitet?

10.Ēka ju veēon nga tė tjerėt?

11.Pse gjėrat qė ty tė bėjnė tė lumtur, nuk i bėjnė tė gjithė tė lumtur?

12.Cili ėshtė veprimi qė dėshiron ta bėsh por nuk e ke bėrė akoma, ēka po tė ndalon?

13.A e shtyp pullėn nė ashensor mė shumė se njėherė? Nėse po, a beson se kjo e bėn ashensorin mė tė shpejtė?

14.Nėse tė gjithė qė i njeh do tė vdisnin nesėr, kė do tė vizitoje sot?

15.A je shoku/shoqja qė ti do tė doje tė kishe?

16.A do tė pranoje qė ti humbje krejt kujtimet e vjetra apo tė mos jesh nė gjendje tė krijosh tė reja?

17.A ėshtė e mundur qė ta dish tė vėrtetėn pa e sfiduar fillimisht?

18.A do tė ishit tė gatshėm ti zvogėlonit 10 vite jetė nė kėmbim tė tė qenit super atraktivė ose tė famshėm?

19.Nė cilėn periudhė tė tė kaluarės tėnde je ndjerė se je mė gjallė dhe mė me pasion?

20.Ēka do tė bėje ndryshe nėse e din se askush nuk tė gjykon?

21.Cila ėshtė hera e fundit qė e ke dėgjuar frymėmarrjen tėnde?

22. Sa vjeēar do tė ishe, po tė mos e dije sa vjeēar je?
/Klan Kosova/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.