Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia :  Gruevski: Mė 24 prill vjen dėnimi dhe hakmarrja e popullit (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/24 11:18:49 (385 Lexime)


Ish kryeministri dhe lideri i VMRO DPMNE-sė Nikolla Gruevski ka qenė i ashpėr nė fjalimin e tij tė mbajtur nė konferencėn vjetore tė Unionit tė Grave tė VMRO-DPMNE-sė. Ai tha se mė 24 prill populli do tė dėnojė tė gjithė ata tė cilėt me dhunė dhe me ndihmėn e shėrbimeve tė huaja dhe ndėrkombėtarėve tentojnė tė vijnė nė pushtet. Nė fjalimin e tij, Gruevski akuzoi edhe ndėrmjetėsin belg Vanhojte dhe prokuroren speciale Katica Janeva.

/Alsat-M/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.