Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Ora mė e shtrenjtė nė Botė shikoni sa kushton! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/21 14:52:36 (478 Lexime)


Nė qendrėn tregtare nė Emiratet e Bashkuara Arabe ėshtė prezantuar ora mė e shtrenjtė nė botė.

Pas 10 viteve punė dhe nė formė tė njė perle deti, “Briri i Bollėkut” quhet ora e cila kushton mė shumė se 1 milionė e 500 mijė dollarė.

Vicktor Moiseikin ėshtė drejtori i pėrgjithshėm i kompanisė “Moiseikin”.

Ai thotė se kishin qėllim tė prezantojnė se si nė tė vėrtet duhet tė jetė njė orė e bukur, transmeton RTV Dukagjini.


“Ora ėshtė e ndėrtuar me prezicitetin mė tė mirė tė mundshėm dhe vlera e saj ėshtė shumė e madhe. Edhe pse duket e mbuluar mund tė shihen mirė sa shėnojnė minutat dhe sekondat”, ka thėnė ai.

Sipas tij, ora ėshtė dekoruar prej 4.144 diamante dhe pėrmban mė shumė se 1 kilogram ari.

“Ne kemi dashur qė tė ndėrtojmė njė orė unike e cila do tė jetė e njohur nė mbarė botėn dhe mė tė vėrtet kemi arritur punėn e cila ėshtė njė perlė e vėrtet”, ka thėnė ai.

Vicktor thotė se nė kėtė vend janė tė ekspozuara mė shumė se 300 ekspozues nga 25 vende tė ndryshme tė botės, tė cilėt kanė paraqitur krijimet e vlefshme dhe xhevahire. /RTV Dukagjini – Telegrafi/Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.