Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Privilegjet qė gėzon Nikolla Gruevski si ish-kryeministėr
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/1/20 5:25:29 (379 Lexime)


Sipas Ligjit plotėsues tė Ligjit pėr Qeverinė e Republikės sė Maqedonisė, i votuar nė vitin 2013 me propozim tė VMRO-DPMNE-sė, ish-kryeministri gėzon tė drejtėn e disa pėrfitimeve.

Kėshtu, tashmė ish-kryeministri, Nikolla Gruevski do tė ketė gjasht truproje, njė veturė dhe vozitės. Kėto persona qė duhet tė angazhohen nė kėtė detyrė, do tė jenė nga radhėt e tė punėsuarve nė njėsinė pėr sigurim tė personave dhe objekteve nė Ministrinė e Punėve tė Brendshme.Kur u votua ky ligj, Gruevski e arsyetoi miratinin e tij si mbrojtje ndaj hakmarrjeve tė kriminelėve tė cilėve qeveria e udhėhequr nga vet ai, u shpalli luftė krimit dhe korrupcionit.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.