Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
Page Rank
Reklama
Struga.net

.

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66


Kercova.net - Njė copė e kėrēovės nė internet Forum Index
   Forumi i Besimeve
     Moda Islame
Regjistrohu qė tė postosh

Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme | Nė fund
Postuesi Nyjet
Rina
Postuar nė: 2008/5/21 17:01
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2007/11/23
Vjen nga: Zvicer
Replika: 585
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Moda Islame
Moda per femrat muslimane.....Nje femer mund te duket e bukur dhe elegante edhe pa mos e tregu trupin e saj duke ndjekur modat e huaja qe sa vin behen sa me lakuriqe.----------------
Kushtet dhe rrethanat mund tė ndikojnė pėr atė kush jemi ne,
por ne jemi pėrgjegjės pėr atė se kush bėhemi nė ardhmėri.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Rina
Postuar nė: 2008/5/21 17:20
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2007/11/23
Vjen nga: Zvicer
Replika: 585
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame
Ne vazhdim pak me laramane per ato qe i pelqejn veshjet me ngjyra te perziera...
----------------
Kushtet dhe rrethanat mund tė ndikojnė pėr atė kush jemi ne,
por ne jemi pėrgjegjės pėr atė se kush bėhemi nė ardhmėri.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Rina
Postuar nė: 2008/5/21 17:33
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2007/11/23
Vjen nga: Zvicer
Replika: 585
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame


----------------
Kushtet dhe rrethanat mund tė ndikojnė pėr atė kush jemi ne,
por ne jemi pėrgjegjės pėr atė se kush bėhemi nė ardhmėri.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Rina
Postuar nė: 2008/5/21 17:46
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2007/11/23
Vjen nga: Zvicer
Replika: 585
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame


----------------
Kushtet dhe rrethanat mund tė ndikojnė pėr atė kush jemi ne,
por ne jemi pėrgjegjės pėr atė se kush bėhemi nė ardhmėri.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Djali
Postuar nė: 2008/5/22 11:58
Just can't stay away
Anėtarsuar mė: 2007/11/20
Vjen nga:
Replika: 81
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame
Qar Mode mi osht kjo ????? leni mi keta slika agahhahagghag Ska Mod Islame, u plasi te gratave kreyti ne te xetit me at shamej mapara jon buo kta xhoja te vejshen kshtou a tahej Miniqi ka hy ne Mod...

Hajde kalofshi metmejrat pa keqkuptime ;)
(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Rina
Postuar nė: 2008/5/23 12:15
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2007/11/23
Vjen nga: Zvicer
Replika: 585
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame
Jo mazalla nuk te keqkuptojm tauj Djali asnjiher haha ama kta jon veshje per gra muslimane nuk jon si mapara...te zbulosh ma shum pjes te trupit nuk don te thot se je bo moderne... ene tej mos me keqkupto mau ama kta jon gjera pak ma te thella ci tej tahej per tahej ske mrrej ne moa njet atey per ti kuptau....lakuriqsia osht primitive e jo mbulesa...ok nejse se nuk du ma shoum te zjas...

Me lule...hehe


----------------
Kushtet dhe rrethanat mund tė ndikojnė pėr atė kush jemi ne,
por ne jemi pėrgjegjės pėr atė se kush bėhemi nė ardhmėri.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
xuleezz
Postuar nė: 2008/5/24 17:39
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2008/1/18
Vjen nga: n`Shkup!
Replika: 156
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame
qe kjo o mod ... jo cullajkat! shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume mire, m'kan pelqy :D!


----------------

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
muzik_uskana
Postuar nė: 2008/7/15 15:25
Quite a regular
Anėtarsuar mė: 2008/2/2
Vjen nga:
Replika: 47
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

ˇ
ˇ
(1) 2 »
Postuesi Nyjet
dea
Postuar nė: 2008/7/17 2:56
Just popping in
Anėtarsuar mė: 2008/3/10
Vjen nga:
Replika: 2
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame
Te pershendes Rina.Fotot me pelqyen shum.Femra me ate veshje duket me misterioze,elegante dhe terheqse.Pse jo dhe moderne.Eshte per te ardhur keq qe rinia jone modernizimin e barazojn me lakuriqsin.
Per shkak te zbulimit te tepert femra eshte bere shum e rendomt,dhe meshkujt nuk e respektojn ashtu si duhet.
Nuk e di a je ti e mbuluar,dhe nese po,a ndjehesh e paragjykuar prej te tjereve.
(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Nora
Postuar nė: 2008/7/17 9:02
Quite a regular
Anėtarsuar mė: 2008/7/9
Vjen nga:
Replika: 55
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Re: Moda Islame
Rina te lumt per keto foto. Modelet duken shume te bukura. Kjo do te thot femra duket bukur edhe kur eshte e mbuluar, bile shume ma me shije se disa femra duke u munduar te jen moderne lakuriqen dhe mendojn qe jan "trendi". Pa shije. E di qe ne Kercovaret nuk jemi shume fetare po sa femra mundemi ti takojm ne rruge qe din si te vishen dhe qka shkon per shkoll, pune apo zbavitje.
(1) 2 »
Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme |

Regjistrohu qė tė postosh
Rek Ads

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66


.

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2015 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66