kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung,fahrzeug versicherung ,kraftfahrzeug versicherun, credit money,insurance,loans,morgage,credit,car insurance, quotes $50 , automobile insuranc, $110 auto insurance quote, $130 cheap car insurance,insurance quote $80 discount, auto insurance $85

 
Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
Page Rank
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit, auto insurance quote, $110 cheap car insurance,insurance quote $85 discount, auto insurance $65

Milioneri

kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit, auto insurance quote, $110 cheap car insurance,insurance quote $85 discount, auto insurance $65


.
loading...


Kercova.net - Njė copė e kėrēovės nė internet Forum Index
   Info reth Kėrēovės
     Humb jetėn njė Kėrēovar duke drejtuar motorr
Regjistrohu qė tė postosh

Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme | Nė fund
Postuesi Nyjet
redaksia
Postuar nė: 2013/8/3 10:23
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2011/9/11
Vjen nga:
Replika: 3761
car insurance quotes automobile insurance home insurance quotes discount auto insurance insurance quotes online cheap car insurance car insurance cheap car insurance quotes car insurance quotes online online car insurance quote auto insurance quotes cheaper car insurance cheap insurance companies life insurance comparison temporary health insurance affordable health insurance car insurance companies kredit geld meine kredit geld bank geld versicherung credit money insurance loans morgage credit banks security fersicherung versicherung versicherrung ersicherung für auto fahrzeug versicherung kraftfahrzeug versicherung auto vericherung versicherungen für auto auto versicherung wechseln versicerung eine versicherung

Humb jetėn njė Kėrēovar duke drejtuar motorr


Nė njė aksident ndėrmjet motociklistit dhe dy makinave, dje pasdite nė rrugėn Gostivar-Kėrcovė, jetėn e ka humbur 43-vjecari qė drejtonte motorin e tipit "Jamaha". Sic njoftoi policia, dje rreth orės 17.30 nė rrugėn magjistrale Gostivar-Kėrcovė, afėr fshatit Zajaz, ka ndodhur njė aksident trafiku ndėrmjet motorit tė tipit "Jamaha" me targa zvicerane tė cilin e drejtonte Shaban C. (43) nga Kėrcova, pastaj vetura e tipit "Ford Fiesta" me targa Ohri qė drejtohej nga K.I (50) nga fshati Zajaz dhe makina e tipit "mercedes" me traga Shkupi qė drejtohej nga A.Sh. (32) nga Shkupi.

Nė aksident jetėn e ka humbur Shaban C. ekspertizė nė vendngjarje ka bėrė gjykatėsi hetues, prokurori publik si dhe ekipi i stacioni policor tė Kėrcovės. //Gazeta Lajm

Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme |

Regjistrohu qė tė postosh
ads2

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2016 All rights reserved e-mail: [email protected]
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66