Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kercova.net - Njė copė e kėrēovės nė internet Forum Index
   Humor dhe Zbavitje
     Shiheni hapjen e Universitetit ”Nėnė Tereza” sipas emisionit ”Hallkit” (Video)
Regjistrohu qė tė postosh

Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme | Nė fund
Postuesi Nyjet
redaksia
Postuar nė: 2016/10/11 2:13
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2011/9/11
Vjen nga:
Replika: 8536
Shiheni hapjen e Universitetit ”Nėnė Tereza” sipas emisionit ”Hallkit” (Video)
Emisioni satirik ”Hallkit” qė transmetohet nė televizionin kombėtar Alsat-M pėr temė e ka pasur ironinė me Universitetin mė tė ri nė Maqedoni, qė ėshtė emėruar Universiteti ”Nėnė Tereza” pėr tė cilin Qeveria e Maqedonisė dhe Ministria e Arsimit nė Maqedoni nuk ka caktuar as objekt, as staf pedagogjik e as Rektor, njofton Telegrafi Maqedoni.

Aktorėt Hasim Memishi dhe Sami Mustafa e kanė ironizuar edhe figurėn e ”Rektorit tė Universitetit” i cili pyetet nė lidhje me Universitetin por ai nuk pėrgjigjet.

Moderatorėt e emisionit flasin edhe pėr disperzimin e Universitetit nė lokacione tjera./

/lajmpress
Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme |

Regjistrohu qė tė postosh
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.