Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


/  Kercova.net - Njė copė e kėrēovės nė internet Forum Index
   /  Sport
(Moderuar nga:Rina)
Regjistrohu qė tė postosh
(1) 2 3 4 ... 11 »
Sport
     Tema Replika Postuesi Lexuar Postimi i fundit
Kėrēovarėt Mersim Zeqiri dhe Urim Saiti do paraqiten nė ringun e Bazelit (VIDEO) 0 redaksia 622 2018/2/20 10:52:28
nga redaksia
Vėllazėrimi i vetėmuar nė krye tė tabelės (VIDEO) 0 redaksia 408 2017/10/23 15:42:21
nga redaksia
Karateistėt kėrēovarė shkėlqyen nė turneun qė u mbajt nė Mal tė Zi (VIDEO) 0 redaksia 513 2017/10/23 15:39:06
nga redaksia
Kėrēovari Armend Ristemi mundėsi mė i mirė nė Maqedoni (VIDEO) 0 redaksia 628 2017/10/20 2:58:44
nga redaksia
Gjyqėtari kėrēovarė Kushtrim Lika do mbaj peshoren futbollistike nė ndeshje ndėrkombėtare! (VIDEO) 0 redaksia 2122 2017/6/2 2:40:13
nga redaksia
Kėrēovari Aqif Azizi nėnkampion nė mundje i Maqedonisė (VIDEO) 0 redaksia 835 2017/5/22 13:24:23
nga redaksia
Kėrēovari Muhamed Sejdini morri pjesė nė Kongresin e 41 tė UEFA sė (VIDEO) 0 redaksia 1318 2017/4/6 15:03:33
nga redaksia
Kėrēovari Besart Ibraimi ėshtė i pari nė listėn e golashėnuesve tė kampionatit (VIDEO) 0 redaksia 803 2017/4/3 14:01:05
nga redaksia
Talenti Kėrēovar Xhelil Asani transferohet nė Torpedo Belaz nė Bjellorusi 0 redaksia 2738 2017/3/13 4:20:59
nga redaksia
Akademia fudbollistike “Paris” vazhdon me sukses punėn e saj (VIDEO) 0 redaksia 1203 2017/3/6 14:47:10
nga redaksia
Intervistė me tranjerin Nazmi Ajdi nga Akademia Paris - Kėrēovė 0 redaksia 2514 2017/2/18 17:02:19
nga redaksia
Talentėt e futbollit Kėrēovar nė Paris !? 0 redaksia 3648 2017/2/17 15:48:50
nga redaksia
KF”Vėllazėrimi” pėr shpresat pranon paisje sportive dhe topa futbolli nga FFM ja (video) 0 redaksia 858 2017/1/22 2:35:20
nga redaksia
Turnetu tradicional nė futboll tė vogėl Gurra 2017 (VIDEO) 0 redaksia 1230 2016/12/27 19:34:54
nga redaksia
Kėrēovari Kushtrim Lika zyrtarisht me licencė tė FIFA-s 0 redaksia 2741 2016/12/14 7:30:33
nga redaksia
Kėrēovari Esat Rushiti nė kampionaitn ballkanik tė karates nė Sarajevė! (VIDEO) 0 redaksia 1199 2016/12/8 15:27:38
nga redaksia
Kėrēovarėt foto nga El Clasico 0 redaksia 2277 2016/12/4 14:06:50
nga redaksia
Kėrēovė Vllaznia e Shkodrės fitoi trofeun mbarėkombėtar nė volejboll (VIDEO) 0 redaksia 1029 2016/11/28 16:31:21
nga redaksia
Kupa mbarėkombėtare volejbollistike Kėrēovė (VIDEO) 0 redaksia 632 2016/11/23 3:56:43
nga redaksia
Bejtulla Emini Nė Kėrēovė ,me premtim tė Deharit kupa mbarė kombėtare e volejbollit (VIDEO) 0 redaksia 1669 2016/10/28 16:29:27
nga redaksia
Renditja sipas
/ = Ka postime tė reja (/ = Postime tė reja [ Popular ])
/ = Nuk ka postime tė reja (/ = Nuk ka postime tė reja [ Popular ])
/ = Topic is Locked
/ = Topic is Sticky
(1) 2 3 4 ... 11 »
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.