Foto Galeria
 
Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Reklama
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
LajmeFoto Kėrēova gjat natės Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriVotaRenditjaVoto
1Foto Naten 1Foto Kėrēova gjat natės120069.1811
2Foto Naten 2Foto Kėrēova gjat natės115828.405
3Bulevardi natėnFoto Kėrēova gjat natės112470.000
4mbremje me borė 2Foto Kėrēova gjat natės109720.000
5Kercova me borė mbremjeFoto Kėrēova gjat natės107380.000
6Qendra natėnFoto Kėrēova gjat natės94680.000
7foto natėn 4Foto Kėrēova gjat natės92620.000
8Lumi Sushica natėnFoto Kėrēova gjat natės92240.000
9Natėn Kėrēova e dekoruarFoto Kėrēova gjat natės90280.000
10Panorame e bukur Kėrēova Gjat natėsFoto Kėrēova gjat natės63510.000

Foto nga antaret e faqes Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriVotaRenditjaVoto

Foto nga Fshatrat Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriVotaRenditjaVoto
1Fshati NovosellFoto nga Fshatrat163287.388
2Fshati SerbiceFoto nga Fshatrat978210.003
3Sulltana e Qafes - Fshati QafeFoto nga Fshatrat97497.003
4Fshati CerviceFoto nga Fshatrat941910.003
5Fshati TuhinFoto nga Fshatrat881010.002
6Fshati ZajazFoto nga Fshatrat855210.001
7Fshati GaraneFoto nga Fshatrat819010.003
8Fshati kollarėFoto nga Fshatrat64710.000
9Fshati ShutovėFoto nga Fshatrat639310.001
10Fshati LlaxheFoto nga Fshatrat554010.002

Foto tė ndryshme Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriVotaRenditjaVoto
1Gjimnazi i parė shqip nė Kėrēovė - DritaFoto tė ndryshme207560.000
2Fushat e gjelberta tė Kėrēovės Foto tė ndryshme198687.754
3Njė ndėr rrugėt e KėrēovėsFoto tė ndryshme186836.002
4Shtepi fshati nė KėrēovėFoto tė ndryshme176568.754
5Mullar diku ne fshatrat e KėrēovėsFoto tė ndryshme1694210.001
6kercova 1Foto tė ndryshme118970.000
7Buzėqeshje dhe gėzim pa fund pėr fitoren e madheFoto tė ndryshme56700.000
8Fitorja e Uskanes 2013Foto tė ndryshme50680.000
9Fitorja e Uskanes 2013Foto tė ndryshme501310.001
10Lagja biēincėFoto tė ndryshme45220.000

Foto tė reja nga Kėrēova Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriVotaRenditjaVoto
1Pazari Kafshve nė KėrēovėFoto tė reja nga Kėrēova2609910.001
2Dit PazariFoto tė reja nga Kėrēova236950.000
3Kėrēova CityFoto tė reja nga Kėrēova2218810.001
4Kercova Komplet FotoFoto tė reja nga Kėrēova218719.673
5FotoXhamiaFoto tė reja nga Kėrēova2178910.002
6Tropical Screen KėrēovaFoto tė reja nga Kėrēova192077.205
7foto5 2007Foto tė reja nga Kėrēova150300.000
8foto9 2007Foto tė reja nga Kėrēova148610.000
9foto2 2007Foto tė reja nga Kėrēova146910.000
10foto8 2007Foto tė reja nga Kėrēova142640.000

Foto tė vjetra nga Kėrēova Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriVotaRenditjaVoto
1Mefail ShehuFoto tė vjetra nga Kėrēova1962410.003
2Valle KercoveFoto tė vjetra nga Kėrēova1786710.004
3MefailatFoto tė vjetra nga Kėrēova177967.8211
4Skėderbegu nė kalan e KėrēovėsFoto tė vjetra nga Kėrēova1715910.001
5Sahat Kulla e Kėrēovės 1935Foto tė vjetra nga Kėrēova170370.000
6Kėrēova - 1942!Foto tė vjetra nga Kėrēova155548.004
7Kalaja e Kėrēovės pas vitit 1945Foto tė vjetra nga Kėrēova152050.000
8Kėrēova pas vitit 1945Foto tė vjetra nga Kėrēova148480.000
9Kėrēova - 1942Foto tė vjetra nga Kėrēova144957.673
10Kėrēova para 1945Foto tė vjetra nga Kėrēova137850.000


Lajmet e reja
Vendosėn ta ndjekin lepurin qė u fut nė njė vrimė – mbetėn tė shokuar kur e zbuluan njė vend mistik
Vendosėn ta ndjekin lepurin qė u fut nė njė vrimė – mbetėn tė shokuar kur e zbuluan njė vend mistikNjė vrimė e lepurit qė ėshtė zbuluar nė tokėn e njė fermeri nė Angli, nė fakt ėshtė njė labirint qė qon drejt njė shpelle tė madhe nėntokėsore, e cila mendohet tė jetė pėrdorur nga Kalorėsit gjatė shekullit tė 17-tė.
Pronarėt e tokės kishin vėrejtur se si njė lepur vazhdi...
Luftė e pazakonshme mes bricjapit dhe kangurit, kush fiton? (Video)
Luftė e pazakonshme mes bricjapit dhe kangurit, kush fiton? (Video)Bricjapi ka brirė ndėrsa kanguri ka muskuj dhe kėmbė tė forta.Secili prej tyre mundohet qė ta ruajė territorin e vet.Fillimisht sulmi vjen nga kanguri, mirėpo bricjapi nuk e lėshon aspak vendin e tij. Ai pėrpiqet qė tė kthehet pak prapa pėr pėrgatitje, e pastaj fillon ta ndjekė kangurin, ndėrkaq qė ...
Ēfarė ėshtė kjo? Njė krijesė misterioze e gjatė 15 metra (FOTO)
Ēfarė ėshtė kjo? Njė krijesė misterioze e gjatė 15 metra (FOTO)Kjo krijesė u zbulua nga njė banor i bregut verior tė Seram Island nė provincėn Maluku.Nė fillim banorėt kishin menduar se ėshtė ndonjė barkė e mbytur. Banorėt mė pas kanė filluar tė dyshojnė se ajo ėshtė njė kallamari gjigant ose eshtrat e...
Patate nė furrė, nė njė mėnyrė tjetėr !
Patate nė furrė, nė njė mėnyrė tjetėr !Kjo ėshtė njė mėnyrė shumė e veēantė e pėrgatitjes sė patateve tė pjekura nė furrė.
Pėrbėrėsit:
1.3 kg patate9 lugė gjelle miell6 lugė gjelle gjalpė950 ml qumėshtKripėPiper
Madona pėrdor pėr lėkurėn e saj njė bimė qė tė gjithė e kemi nė shtėpi !
Madona pėrdor pėr lėkurėn e saj njė bimė qė tė gjithė e kemi nė shtėpi !Ajo ėshtė afėr tė 60-tave, por fiziku i saj tregon shumė mė pak se kaq. Sigurisht qė kureshtja pėr tė mėsuar se ēfarė bėn Madona pėr tė mbajtur trupin dhe lėkurėn nė formė, ėshtė tejet e madhe. Dhe mesa duket mbretėresha e pop-it ėshtė treguar bujare dhe ka ndarė me ndjekėsit e saj, njė sekret bukur...
Kek me banane
Kek me bananePėrbėrėsit pėr pėrgatitjen e kekut janė:
160g sheqer ,1 portokall (i grirė imėt),1 lugė vanilje ,2 vezė, (tė rrahura lehtė) ,3 banane shumė tė pjekura (lėkura tė jetė pothuajse e zezė) ,3 gota kos, 100g miell ėmbėlsirash, 100g miell buke, gjysėm luge sode, 100g arra tė copėtu...
Kjo ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė pastruar trupin nga dėmet e kequshqyerjes !
Kjo ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė pastruar trupin nga dėmet e kequshqyerjes !Numri i njerėzve qė konsumojnė ushqime tė gatshme ėshtė gjithmonė e mė nė rritje. Edhe pse ky fenomen shpesh justifikohet me mungesėn e theksuar tė kohės, nuk ėshtė njė arsye e fortė pėr tė qenė pjesė e menusė ditore.
Pėrveē rrezikut tė obezitetit, mjekėt t...
Kėta ēajra pastrojnė dhe rregullojnė sistemin tretės
Kėta ēajra pastrojnė dhe rregullojnė sistemin tretėsSipas ekspertėve tė shėndetit, shėndeti i mirė nis me sistemin tretės i cili shėrben si mburojė pėr organizmin. Sistemi tretės ėshtė i lidhur direkt me trurin, me gjendjen emocionale dhe hormonet, si dhe peshėn dhe shėndetin e pėrgjithshėm.Njė problem sado i vogėl me tretjen (fryrje tė barkut, gazra...
Njė copė hudhėr nė stomak tė zbrazėt dhe shihni ēfarė i ndodhė trupit tuaj pastaj !
Njė copė hudhėr nė stomak tė zbrazėt dhe shihni ēfarė i ndodhė trupit tuaj pastaj !Ngėnia e hudhrave nuk ėshtė aq tėrheqėse pėr njerėzit, sidomos nė stomak tė zbrazėt. Njerėzit mund tė bėjnė shaka me kėtė gjė – pasi vetėm gjyshet do ta bėnin, por ndoshta ky ėshtė njė nga sekretet pėrse njerėzit mė tė vjetėr ishin mė tė shėndetshėm.Sipas studimeve, hudhra njihet si antibiotik i for...
“Despacito” tejkalon 1 miliard klikime, rrezikon “Gangnam Style” (Video)
“Despacito” tejkalon 1 miliard klikime, rrezikon “Gangnam Style” (Video)Hiti mė i ri botėror qė po bėn xhiron e botės ėshtė kėnga ‘Despacito’ nga Luis Fonsi dhe Daddy Yanke.
Kėnga ėshtė publikuar mė 13 janar dhe vetėm pėr pak kohė ka kaluar arritur shifrėn prej 1.304.165.451 klikime.Kėnga po dėgjohet kudo dhe ėshtė mė e preferuara e artistėve botėror, tė cilė...
Luani apo tigri, ja kush ėshtė kafsha mė e fortė e xhunglės (VIDEO)
Luani apo tigri, ja kush ėshtė kafsha mė e fortė e xhunglės (VIDEO)LUFTA PĖR MBRETIN E XHUNGLĖS ĖSHTĖ GJITHMONĖ E SHPREHUR SHUMĖ!Edhe pse Luani konsiderohet i tillė, edhe tigri nuk qėndron pas pėrsa i pėrket forcės dhe trimėrisė nė xhungėl.
Por ēfarė ndodh nėse kėto dy kafshė do tė pėrballeshin me njėra-tjetrėn, shihni videon.
Ja ēfarė ndodh me trupin tuaj nėse flini gjatė ditės !
Ja ēfarė ndodh me trupin tuaj nėse flini gjatė ditės !Dihet se gjumi e ofron njė gamė tė gjerė tė pėrfitimeve, nga rritja e produktivitetit e deri tek mbrojtja nga sėmundjet e zemrės, ndėrsa shkencėtarėt tani kanė zbuluar se ai ndikon edhe nė lumturi.
“Studimet e mėparshme kanė treguar se gjumi 3...
Pse kafeja ėshtė mė e mirė nė mėngjes?
Pse kafeja ėshtė mė e mirė nė mėngjes?Njė filxhan kafe nė mėngjes pėrbėn pėrditshmėrinė e pothuajse tė gjithėve.Nė fakt, pirja e kafesė nė mėngjes ėshtė shumė e dobishme.Kafeja ėshtė shumė e mirė pėr shėndetin e zemrės ngaqė ndihmon funksionimin e duhur tė saj.
Ja pija qė do tju ndihmojė tė pastroni mushkėritė nga duhani. Provojeni
Ja pija qė do tju ndihmojė tė pastroni mushkėritė nga duhani. ProvojeniKolla e shkaktuar nga pirja e duhanit ėshtė njė problem qė i shqetėson tė gjithė duhanpirėsitNjė recetė qė mund tė ju ndihmojė nė lehtėsimin dhe zvogėlimin e sipmtomave tė kollės dhe pa lėnė duhani vjen pėr ju.Pėrbėrėsit:
Xhinxher, njė copė sa pėllėmba e dorės400 gram qepė dhe...Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.