Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Dit Pazari

  • Ju lutemi mos votoni per vendin e njejt shum-her.
  • Shkalla eshte nga 1-10,1 per keqdhe 10 per shkelqyeshem.
  • Ju lutem behuni objektiv ne qoft se secili pranon 1 ose 10 ather vlersimi nuk eshte efektiv.
  • Mos votoni per resursin tuaj.
  

Lajmet e reja
Hani arra dhe lajthia, ja pse?
Hani arra dhe lajthia, ja pse?Njerėzit tė cilėt hanė arra dhe lajthia ka mundėsi qė mos tė vuajnė nga mbipesha dhe obeziteti, pasi qė ekspertėt tonė se arrat dhe lajthizat janė tė mira dhe kundėr urisė, madje zėvendėsojnė mishin nėse i merrni nė bazė ditore, transmeton Lajmi.net.Lajmi i mirė pėr ...
Uragani nxjerr nė plazh krijesėn misterioze (VIDEO)
Uragani nxjerr nė plazh krijesėn misterioze (VIDEO)Njė krijesė misterioze deti u pa pas uraganit Harvey nė njė plazh tė Teksasit.
Fotot e kafshės u nxorėn nė internet dhe Preeti Desai kėrkoi ndihmė pėr identifikimin e saj.
Askush nuk jep pėrgjigje pėrfundimtare por Dr. Kenneth Tighe, specialist i biologjisė, beson se mund tė jetė njė...
Dhimbjet e shpinės dhe tė qafės, si t’i eliminoni?
Dhimbjet e shpinės dhe tė qafės, si t’i eliminoni?Dhimbja e qafės dhe ajo e shpinės janė tė zakonshme te tė gjithė njerėzit nė mbarė botėn. Ka shumė faktorė qė shkaktojnė kėto dy dhimbje, tė cilėt lidhen kryesisht me dhimbjen e muskujve, rruazat e dobėta ose nga ndonjė lėndim.
Mosha, ngarkesat e rėnda, pagjumėsia, leximi nė krevat janė po asht...
“Coca-Cola” ofron 1 milion dollarė pėr atė qė do i zgjidhė kėtė problem
“Coca-Cola” ofron 1 milion dollarė pėr atė qė do i zgjidhė kėtė problemPėr mė shumė se njė shekull, ajo ka qenė lider nė treg nė fushėn e pijeve me sheqer, por Coca-Cola tashmė duhet tė kujdeset, pasi gjendet pėrballė faktit qė shitjet kanė rėnė ndjeshėm pėr shkak tė shqetėsimeve tė konsumatorit pėr shėndetin, shkruan Bota.al.
Misteret e Piramidave, misteri i derės 20-tonėshe
Misteret e Piramidave, misteri i derės 20-tonėsheNė njė kohė, disa piramida kishin dyer tė mėdha qė rrotulloheshin. Kėto dyer masive ishin tė padėmtueshme sepse ato kishin gjetur vend nė mėnyrė tė pėrkryer nė hapjet brenda piramidave. Njė derė e tillė e rrotullueshme u zbulua kur Piramida e Madhe u kėqyr e para, pas z...
Zgjidhni njė derė dhe shikoni se ēfarė zbulon pėr tė ardhmen tuaj
Zgjidhni njė derė dhe shikoni se ēfarė zbulon pėr tė ardhmen tuajCila ju tėrhoqi? Cila ju duk mė idealja? Dera qė zgjodhėt mund tė tregojė shumė pėr motivet tuaja dhe tė ardhmen tuaj.


7-vjeēari ngec nė lavatriēe teksa po luante kukafshehtas me tė motrėn (VIDEO)
7-vjeēari ngec nė lavatriēe teksa po luante kukafshehtas me tė motrėn (VIDEO)Ishte duke luajtur kukafshehtas dhe mendoi se vendi mė i mirė pėr tė fituar lojėn me motrėn e tij, ishte lavatriēja.
E motra nuk e gjeti dot, por e gjetėn shėrbimet e emergjencės.
Njė 7-vjeēar nė Kharkov tė Ukrainės pėrfundoi nė faqet e para tė mediave vendase me ndodhinė e tij tė pa...
“Promaja” ėshtė pranuar zyrtarisht si sėmundje!
“Promaja” ėshtė pranuar zyrtarisht si sėmundje!Rezultatet e hulumtimit mė tė ri, tė bėrė nė Universitetin Massachusetts, kanė dėshmuar qė shkuji apo promaja (rrymimi i erės) vėrtet ėshtė shkaktar i njė numri tė madh sėmundjesh – nga problemet me eshtrat siē janė reuma dhe artriti, deri te ftohja, gripi, bronkiti, inflamacioni i sinusev...
Kėto shenja horoskopi janė pėr tu pasur zili, a jeni ju njė prej tyre!
Kėto shenja horoskopi janė pėr tu pasur zili, a jeni ju njė prej tyre!Astrologjia thotė se sipas shenjės sė horoskopit qė i pėrkasim, kemi tipare tė pėrbashkėta dhe tė veēanta me njėri-tjetrin. Por, sipas saj, ekzistojnė disa shenja horoskopi qė kanė njė karakter dhe personalitet mė tė fortė se tė tjerėt. Zbuloni se se cilat janė ato dhe ēfarė thonė yjet pėr to:
Lajme tė mira, ēfarė ndodh nėse pini 3 filxhanė kafe nė ditė
Lajme tė mira, ēfarė ndodh nėse pini 3 filxhanė kafe nė ditėKafja ėshtė njė prej pijeve mė popullore nė botė. Janė rreth 2,5 miliardė filxhanė me kafe qė konsumohen gjatė ēdo dite. Shumė studime kanė listuar tė mirat e pafundme qė kafja ka nė organizmin tonė ashtu si edhe dėmet qė sjell pėrdorimi i t...
Fraza tė bukura pėr urimet e dasmės !
Fraza tė bukura pėr urimet e dasmės !Frazat e urimit pėr dasma, sidomos nėse bėhet fjalė pėr miqtė e ngushtė, duhet tė jenė origjinale dhe tė shkruhen nė njė pusulle qė do tė mbetet njė kujtim i paharrueshėm pėr tė sapomartuarit.
Nėse nuk keni shumė fantazi, mund tė frymėzoheni nga frazat m...
Rrushi ndihmon nė parandalimin e kėtyre dy sėmundjeve !
Rrushi ndihmon nė parandalimin e kėtyre dy sėmundjeve !Rrushi si i freskėt ose i shtrydhur ėshtė frutė qė ndihmon nė parandalimin e sėmundjeve tė zemrės dhe kancerit.
Antioksiduesit e tij ngadalėsojnė plakjen jo vetėm tė organizmit, por edhe tė shumė aspekteve tjera tė organizmit.
Sipas mjekėve, vitaminat dhe mineralet qė pėrmban rrushi ...
Bima e cila e mbron trurin nga depresioni, shqetėsimi dhe sėmundja e Alzheimerit
Bima e cila e mbron trurin nga depresioni, shqetėsimi dhe sėmundja e AlzheimeritMe tė gjithė stresin qė ballafaqohemi nė pėrditshmėri dhe rrjedhėn konstante tė informacioneve qė i marrim nė trurin tonė, ndonjėherė normalisht se mendjet tona kanė nevojė pėr pak shtysė energjie.
Kur ėshtė fjala pėr shėndetin e trurit, natyra na ka furnizuar me disa nga...
Njihuni me njeriun qė flet 32 gjuhė (Video)
Njihuni me njeriun qė flet 32 gjuhė (Video)Ioannis Ikonomou punon pėr Komisionin Evropian si pėrkthyes.Ai ėshtė nė njė pozicion prestigjioz, por mė e rėndėsishmja ėshtė qė ai flet 32 gjuhė.Ai i pėrket njė grupi shumė tė vogėl dhe tė veēantė njerėzish tė quajtur hiperpoliglotė, tė cilėt kanė aftėsinė e jashtėzakonshme pėr tė arritur rrj...


Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit