Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com


Kryesorja : Foto tė reja nga Kėrēova gusht 2012 3[<   Mbrapa  21  22  23  24  25  26  27  Perpara   >]

gusht 2012 3

[<   Mbrapa  21  22  23  24  25  26  27  Perpara   >]KOMENTO FOTONgusht 2012 3E popullarizuar

SubmitterAdminMe shum foto nga Admin   Se fundi e permirsuar2012/8/21 12:18
Vota3436  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje

gusht 2012 3


Lajmet e reja
Kura mė e mirė natyrale nė kushte shtėpie pėr kollėn dhe tė ftohurėn
Kura mė e mirė natyrale nė kushte shtėpie pėr kollėn dhe tė ftohurėnNdėrkohė qė moti sjell ngrica dhe erėra tė forta, sezoni i gripit “godet”. Nė momente tė tilla ėshtė e nevojshme tė marrim masa paraprake.
Pse kjo kurė funksionon:
Kjo recetė pėrmban pėrbėrėsit mė tė mirė qė luftojnė gripin apo tė ftohurė...
Ndaloni pėrdorimin e Fejsbukut, menjėherė!
Ndaloni pėrdorimin e Fejsbukut, menjėherė!Fejsbuku po na bėn tė palumtur dhe po i bėn njerėzit qė vuajnė prej “zilisė sė Fejsbukut”, tė zhyten nė depresion, sipas njė studimi tė fundit. Pėrdoruesit qė morėn njė javė pushim nga media sociale ishin shumė mė tė kėnaqur me jetėn, dhe e renditėn mė lart mirėqenie...
Shtatė fakte interesante rreth Bitcoin
Shtatė fakte interesante rreth BitcoinOrigjina e Bitcoin gjurmėt e para i ka nė vitin 2008, kur krijuesi i saj me pseudonim Satoshi Nakamoto, botoi njė dėshmi tė konceptit pėr Bitcoin. Nakamoto u largua nga projekti nė 2010, por zhvilluesit e tjerė e vazhduan punėn, transmeton faktoman.c...
Si tė bėni para shpejt e lehtė !
Si tė bėni para shpejt e lehtė !Tė bėsh para shpejtė dhe thjeshtė ėshtė diēka e lehtė. Mjafton t’ju punojė pak truri dhe mundėsitė pėr tė pėrfituar para janė tė shumta. Ju mund tė filloni njė punė apo njė biznes me pak ose aspak para. Mė poshtė do tė gjeni disa nga mėnyrat....
Rita Ora: Mos harroni origjinėn time
Rita Ora: Mos harroni origjinėn timeRita, e cila sė shpejti do tė drejtojė spektaklin e famshėm tė “MTV EMA 2017”, ka dhėnė njė intervistė ekskluzive pėr “Corriere Della Sera” pėr tė folur mbi kėtė eksperiencė tė veēantė.
26-vjeēarja ėshtė shprehur se kjo mundėsi tė jepet vetėm njė herė nė jetė e mbi kėtė fakt ndi...
A duhet ta mbulojmė kamerėn e kompjuterit? Ekspertėt japin pėrgjigje
A duhet ta mbulojmė kamerėn e kompjuterit? Ekspertėt japin pėrgjigjeKamera e laptopit ose celularit tuaj mund tė jetė mjaft e nevojshme pėr ju, por njė numėr i habitshėm ekspertėsh pajtohen se mbulimi i kamerės sė laptopit, ėshtė njė nga mėnyrat mė tė mira pėr tė mbrojtur privatėsinė tuaj.
Vitin e kaluar, njė foto e Mark Zuc...
Si tė humbni peshė gjatė dimrit nė mėnyrėn mė tė shėndetshme tė mundshme !
Si tė humbni peshė gjatė dimrit nė mėnyrėn mė tė shėndetshme tė mundshme !Me kėtė mot qė po ftohet, ne kemi mė shumė tendenca qė tė konsumojmė mė shumė ushqim dhe motivi pėr tė shkuar nė palestėr zvogėlohet pėr shkak tė shiut, borės dhe motit tė ftohtė.
Por s’keni pse tė brengoseni, sepse njė gjė shumė e thjeshtė mund t’ju ndi...
Prindėrit e shitėn pėr 22 euro, ndėrsa sot e do gjithė bota !
Prindėrit e shitėn pėr 22 euro, ndėrsa sot e do gjithė bota !Ėshtė njė aktor, regjisor, kėngėtar kinez. Ka lindur nė Hong Kong. Nė fillimet e veta ai njihej me nofkėn Sing Lung (Dragoi), ndėrsa karriera e tij pėrfshin njė sėrė filmash tė realizuar nė Kinė dhe nė ShBA.
Pra fjala ėshtė pėr legjendėn e aktrimit qė njohim ne Jack...
Hani arra dhe lajthia, ja pse?
Hani arra dhe lajthia, ja pse?Njerėzit tė cilėt hanė arra dhe lajthia ka mundėsi qė mos tė vuajnė nga mbipesha dhe obeziteti, pasi qė ekspertėt tonė se arrat dhe lajthizat janė tė mira dhe kundėr urisė, madje zėvendėsojnė mishin nėse i merrni nė bazė ditore, transmeton Lajmi.net.Lajmi i mirė pėr ...
Uragani nxjerr nė plazh krijesėn misterioze (VIDEO)
Uragani nxjerr nė plazh krijesėn misterioze (VIDEO)Njė krijesė misterioze deti u pa pas uraganit Harvey nė njė plazh tė Teksasit.
Fotot e kafshės u nxorėn nė internet dhe Preeti Desai kėrkoi ndihmė pėr identifikimin e saj.
Askush nuk jep pėrgjigje pėrfundimtare por Dr. Kenneth Tighe, specialist i biologjisė, beson se mund tė jetė njė...
Dhimbjet e shpinės dhe tė qafės, si t’i eliminoni?
Dhimbjet e shpinės dhe tė qafės, si t’i eliminoni?Dhimbja e qafės dhe ajo e shpinės janė tė zakonshme te tė gjithė njerėzit nė mbarė botėn. Ka shumė faktorė qė shkaktojnė kėto dy dhimbje, tė cilėt lidhen kryesisht me dhimbjen e muskujve, rruazat e dobėta ose nga ndonjė lėndim.
Mosha, ngarkesat e rėnda, pagjumėsia, leximi nė krevat janė po asht...
“Coca-Cola” ofron 1 milion dollarė pėr atė qė do i zgjidhė kėtė problem
“Coca-Cola” ofron 1 milion dollarė pėr atė qė do i zgjidhė kėtė problemPėr mė shumė se njė shekull, ajo ka qenė lider nė treg nė fushėn e pijeve me sheqer, por Coca-Cola tashmė duhet tė kujdeset, pasi gjendet pėrballė faktit qė shitjet kanė rėnė ndjeshėm pėr shkak tė shqetėsimeve tė konsumatorit pėr shėndetin, shkruan Bota.al.
Misteret e Piramidave, misteri i derės 20-tonėshe
Misteret e Piramidave, misteri i derės 20-tonėsheNė njė kohė, disa piramida kishin dyer tė mėdha qė rrotulloheshin. Kėto dyer masive ishin tė padėmtueshme sepse ato kishin gjetur vend nė mėnyrė tė pėrkryer nė hapjet brenda piramidave. Njė derė e tillė e rrotullueshme u zbulua kur Piramida e Madhe u kėqyr e para, pas z...
Zgjidhni njė derė dhe shikoni se ēfarė zbulon pėr tė ardhmen tuaj
Zgjidhni njė derė dhe shikoni se ēfarė zbulon pėr tė ardhmen tuajCila ju tėrhoqi? Cila ju duk mė idealja? Dera qė zgjodhėt mund tė tregojė shumė pėr motivet tuaja dhe tė ardhmen tuaj.
Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.