Foto Galeria
 
Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Reklama
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
Lajme


Kryesorja : Foto nga Fshatrat Sulltana e Qafes - Fshati Qafe[<   Mbrapa  4  5  6  7  8  9  10  Perpara   >]

Sulltana e Qafes - Fshati Qafe

[<   Mbrapa  4  5  6  7  8  9  10  Perpara   >]KOMENTO FOTONSulltana e Qafes - Fshati QafeE popullarizuar

SubmitterRinaMe shum foto nga Rina   Se fundi e permirsuar2011/3/20 7:11
Vota9750  Komentet0    7.00007.00 (3 votat)VlersojeVlersoje

Sulltana e Qafes - Fshati Qafe


Lajmet e reja
Vendosėn ta ndjekin lepurin qė u fut nė njė vrimė – mbetėn tė shokuar kur e zbuluan njė vend mistik
Vendosėn ta ndjekin lepurin qė u fut nė njė vrimė – mbetėn tė shokuar kur e zbuluan njė vend mistikNjė vrimė e lepurit qė ėshtė zbuluar nė tokėn e njė fermeri nė Angli, nė fakt ėshtė njė labirint qė qon drejt njė shpelle tė madhe nėntokėsore, e cila mendohet tė jetė pėrdorur nga Kalorėsit gjatė shekullit tė 17-tė.
Pronarėt e tokės kishin vėrejtur se si njė lepur vazhdi...
Luftė e pazakonshme mes bricjapit dhe kangurit, kush fiton? (Video)
Luftė e pazakonshme mes bricjapit dhe kangurit, kush fiton? (Video)Bricjapi ka brirė ndėrsa kanguri ka muskuj dhe kėmbė tė forta.Secili prej tyre mundohet qė ta ruajė territorin e vet.Fillimisht sulmi vjen nga kanguri, mirėpo bricjapi nuk e lėshon aspak vendin e tij. Ai pėrpiqet qė tė kthehet pak prapa pėr pėrgatitje, e pastaj fillon ta ndjekė kangurin, ndėrkaq qė ...
Ēfarė ėshtė kjo? Njė krijesė misterioze e gjatė 15 metra (FOTO)
Ēfarė ėshtė kjo? Njė krijesė misterioze e gjatė 15 metra (FOTO)Kjo krijesė u zbulua nga njė banor i bregut verior tė Seram Island nė provincėn Maluku.Nė fillim banorėt kishin menduar se ėshtė ndonjė barkė e mbytur. Banorėt mė pas kanė filluar tė dyshojnė se ajo ėshtė njė kallamari gjigant ose eshtrat e...
Patate nė furrė, nė njė mėnyrė tjetėr !
Patate nė furrė, nė njė mėnyrė tjetėr !Kjo ėshtė njė mėnyrė shumė e veēantė e pėrgatitjes sė patateve tė pjekura nė furrė.
Pėrbėrėsit:
1.3 kg patate9 lugė gjelle miell6 lugė gjelle gjalpė950 ml qumėshtKripėPiper
Madona pėrdor pėr lėkurėn e saj njė bimė qė tė gjithė e kemi nė shtėpi !
Madona pėrdor pėr lėkurėn e saj njė bimė qė tė gjithė e kemi nė shtėpi !Ajo ėshtė afėr tė 60-tave, por fiziku i saj tregon shumė mė pak se kaq. Sigurisht qė kureshtja pėr tė mėsuar se ēfarė bėn Madona pėr tė mbajtur trupin dhe lėkurėn nė formė, ėshtė tejet e madhe. Dhe mesa duket mbretėresha e pop-it ėshtė treguar bujare dhe ka ndarė me ndjekėsit e saj, njė sekret bukur...
Kek me banane
Kek me bananePėrbėrėsit pėr pėrgatitjen e kekut janė:
160g sheqer ,1 portokall (i grirė imėt),1 lugė vanilje ,2 vezė, (tė rrahura lehtė) ,3 banane shumė tė pjekura (lėkura tė jetė pothuajse e zezė) ,3 gota kos, 100g miell ėmbėlsirash, 100g miell buke, gjysėm luge sode, 100g arra tė copėtu...
Kjo ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė pastruar trupin nga dėmet e kequshqyerjes !
Kjo ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė pastruar trupin nga dėmet e kequshqyerjes !Numri i njerėzve qė konsumojnė ushqime tė gatshme ėshtė gjithmonė e mė nė rritje. Edhe pse ky fenomen shpesh justifikohet me mungesėn e theksuar tė kohės, nuk ėshtė njė arsye e fortė pėr tė qenė pjesė e menusė ditore.
Pėrveē rrezikut tė obezitetit, mjekėt t...
Kėta ēajra pastrojnė dhe rregullojnė sistemin tretės
Kėta ēajra pastrojnė dhe rregullojnė sistemin tretėsSipas ekspertėve tė shėndetit, shėndeti i mirė nis me sistemin tretės i cili shėrben si mburojė pėr organizmin. Sistemi tretės ėshtė i lidhur direkt me trurin, me gjendjen emocionale dhe hormonet, si dhe peshėn dhe shėndetin e pėrgjithshėm.Njė problem sado i vogėl me tretjen (fryrje tė barkut, gazra...
Njė copė hudhėr nė stomak tė zbrazėt dhe shihni ēfarė i ndodhė trupit tuaj pastaj !
Njė copė hudhėr nė stomak tė zbrazėt dhe shihni ēfarė i ndodhė trupit tuaj pastaj !Ngėnia e hudhrave nuk ėshtė aq tėrheqėse pėr njerėzit, sidomos nė stomak tė zbrazėt. Njerėzit mund tė bėjnė shaka me kėtė gjė – pasi vetėm gjyshet do ta bėnin, por ndoshta ky ėshtė njė nga sekretet pėrse njerėzit mė tė vjetėr ishin mė tė shėndetshėm.Sipas studimeve, hudhra njihet si antibiotik i for...
“Despacito” tejkalon 1 miliard klikime, rrezikon “Gangnam Style” (Video)
“Despacito” tejkalon 1 miliard klikime, rrezikon “Gangnam Style” (Video)Hiti mė i ri botėror qė po bėn xhiron e botės ėshtė kėnga ‘Despacito’ nga Luis Fonsi dhe Daddy Yanke.
Kėnga ėshtė publikuar mė 13 janar dhe vetėm pėr pak kohė ka kaluar arritur shifrėn prej 1.304.165.451 klikime.Kėnga po dėgjohet kudo dhe ėshtė mė e preferuara e artistėve botėror, tė cilė...
Luani apo tigri, ja kush ėshtė kafsha mė e fortė e xhunglės (VIDEO)
Luani apo tigri, ja kush ėshtė kafsha mė e fortė e xhunglės (VIDEO)LUFTA PĖR MBRETIN E XHUNGLĖS ĖSHTĖ GJITHMONĖ E SHPREHUR SHUMĖ!Edhe pse Luani konsiderohet i tillė, edhe tigri nuk qėndron pas pėrsa i pėrket forcės dhe trimėrisė nė xhungėl.
Por ēfarė ndodh nėse kėto dy kafshė do tė pėrballeshin me njėra-tjetrėn, shihni videon.
Ja ēfarė ndodh me trupin tuaj nėse flini gjatė ditės !
Ja ēfarė ndodh me trupin tuaj nėse flini gjatė ditės !Dihet se gjumi e ofron njė gamė tė gjerė tė pėrfitimeve, nga rritja e produktivitetit e deri tek mbrojtja nga sėmundjet e zemrės, ndėrsa shkencėtarėt tani kanė zbuluar se ai ndikon edhe nė lumturi.
“Studimet e mėparshme kanė treguar se gjumi 3...
Pse kafeja ėshtė mė e mirė nė mėngjes?
Pse kafeja ėshtė mė e mirė nė mėngjes?Njė filxhan kafe nė mėngjes pėrbėn pėrditshmėrinė e pothuajse tė gjithėve.Nė fakt, pirja e kafesė nė mėngjes ėshtė shumė e dobishme.Kafeja ėshtė shumė e mirė pėr shėndetin e zemrės ngaqė ndihmon funksionimin e duhur tė saj.
Ja pija qė do tju ndihmojė tė pastroni mushkėritė nga duhani. Provojeni
Ja pija qė do tju ndihmojė tė pastroni mushkėritė nga duhani. ProvojeniKolla e shkaktuar nga pirja e duhanit ėshtė njė problem qė i shqetėson tė gjithė duhanpirėsitNjė recetė qė mund tė ju ndihmojė nė lehtėsimin dhe zvogėlimin e sipmtomave tė kollės dhe pa lėnė duhani vjen pėr ju.Pėrbėrėsit:
Xhinxher, njė copė sa pėllėmba e dorės400 gram qepė dhe...Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.