Foto Galeria
 
Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Reklama
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
Lajme


Kryesorja : Foto tė ndryshme Foto e rrallė Anton Ēeta nė Kėrēovė[<   Mbrapa  14  15  16  17  18  19  20  

Foto e rrallė Anton Ēeta nė Kėrēovė

[<   Mbrapa  14  15  16  17  18  19  20  KOMENTO FOTONFoto e rrallė Anton Ēeta nė Kėrēovė E popullarizuar

SubmitterAdminMe shum foto nga Admin   Se fundi e permirsuar2016/2/2 10:13
Vota1085  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje

Kėshilli i pajtimit te gjaqeve nė Kėrēove viti `91 / `92


Lajmet e reja
Ja pse nuk duhet tė hani akullore ēdo ditė
Ja pse nuk duhet tė hani akullore ēdo ditėEdhe pse tė gjithė i pėlqejmė akulloret, ato nuk janė ushqim i shėndetshėm. Kjo pėr shkak tė kombinimit tė kremit tė qumėshtit me sheqerin.
Ne asnjėherė nuk do tė kuptojmė se ēfarė po hamė nė tė vėrtetė dhe se sa fruta tė thata apo tė freskėta gjenden nė tė. Megjithatė, ėshtė njė lloj akullorej...
Fshati mė i pasur nė Kinė ėshtė njė nga vendet mė misterioze nė tokė (Video)
Fshati mė i pasur nė Kinė ėshtė njė nga vendet mė misterioze nė tokė (Video)Qytetarėt e Huaxit janė shumė tė pasur, por nuk u lejohet tė flasin pėr shtypin.Fshati dikur ishte njė komunitet bujqėsor i dobėt, por tani konsiderohet njė konglomerat multi-miliard dollarėsh nė tregjet e ēelikut d...
Kush ėshtė mė pak intelegjent kėtu? Zgjedhja qė do tė bėni, zbulon njė pjesė tė personalitetit tuaj
Kush ėshtė mė pak intelegjent kėtu? Zgjedhja qė do tė bėni, zbulon njė pjesė tė personalitetit tuajSecila nga zgjedhjet mund tė zbulojė njė pjesė tė personalitetit tuaj.
Shikoni foton dhe mendoni, cili prej kėtyre tė katėrve ėshtė mė pak intelegjent?
Nėse zgjidhni Nr. 1, pėr fat tė keq, ju jeni njė person i cili shpesh heq dorė. Ju mend...
Nėse ju vjen ky mesazh nė WhatsApp, fshijeni menjėherė!
Nėse ju vjen ky mesazh nė WhatsApp, fshijeni menjėherė!Pėrdoruesit e WhatsApp duhet tė kenė kujdes nga njė virus i ri i cili po tenton t’i shtyjė ata tė paguajnė pėr tė pėrdorur aplikacionin.
Fotografi me mesazhet e rreme janė publikuar nė internet gjatė javėve tė fundit nga pėrdoruesit e WhatsApp, mesazhe kėto tė cilat po i parala...
Bananja, tė shėndosh apo tė dobėson?
Bananja, tė shėndosh apo tė dobėson?Ky frut ėshtė ēelėsi i energjisė tuaj. Nėse konsumoni vazhdimisht banane mes vakteve, atėherė do tė shėndosheni, por mos harroni se ajo ka edhe efekte dobėsuese.
Banania nuk pėrmban asnjė yndyrė dhe ėshtė e mbushur me shumė vitamina, minerale, proteina, ...
Provat e reja ‘tronditin’ botėn: Titaniku nuk u mbyt pėr shkak tė pėrplasjes me njė ajsberg
Provat e reja ‘tronditin’ botėn: Titaniku nuk u mbyt pėr shkak tė pėrplasjes me njė ajsbergMbytja e anijes mė tė fashme nė botė, Titanikut, mund tė jetė shkaktuar nga njė zjarr i madh nė bord, dhe jo nga goditja me njė ajsberg nė Atlantikun e Veriut, kanė pohuar ekspertėt, pas publikimit tė provave tė reja pėr tė mbėshtetur teorinė.
Mė shumė se 1.500 pasagjerė ...
Ėshtė vetėm 10 vjeē, por peshon 200 kg (VIDEO)
Ėshtė vetėm 10 vjeē, por peshon 200 kg (VIDEO) NJIHUNI ME ARYA, DJALOSHIN 10 VJEĒAR INDONEZIAN, POR QĖ PESHON MĖ SHUMĖ SE 190 KG.E ėma Rokayah, 36, dhe i ati Ade Somantri, 45, thonė se djali i tyre konsumonte pesė vakte nė ditė, dhe sėrish ankohej se kishte uri.
Tė tronditur doktorėt i propozuan Aryas tė ndiqte njė dietė, por meqė s’p...
Ja pse dita ka 24 orė, do habiteni !
Ja pse dita ka 24 orė, do habiteni !Pėr kohėn e tyre babilonasit kanė qenė astronomė tė mirė. Ditėn e natėn prej nga 12-orėsh e kemi dhuratė nga ta
Nė kohė tė vjetra, shumė tė vjetra, njerėzit kanė llogaritur me gishtėrinj, e meqė tė tillė i kemi dhjetė edhe llogaritja jonė pėr bazė ka numrin dhjetė. Mirėpo, fare lehtė mund tė ll...
Betejė e ashpėr mes gjarpėrinjve mė vdekjeprurės nė botė (Video)
Betejė e ashpėr mes gjarpėrinjve mė vdekjeprurės nė botė (Video)Kara Trehen ishte duke luajtur golf me mikeshat e saj nė fushėn Leopard Krik, jo larg parkut nacional Kruger, kur vėrejti zvarranikėt vdekjeprurės.
Rezultoi se bėhej fjala pėr mambat e zeza, gjarpinjtė vdekjeprurės tė cilėt me vetėm njė kafshim mund ta vrasin njeriun pėr 20 minuta.
Vendosėn ta ndjekin lepurin qė u fut nė njė vrimė – mbetėn tė shokuar kur e zbuluan njė vend mistik
Vendosėn ta ndjekin lepurin qė u fut nė njė vrimė – mbetėn tė shokuar kur e zbuluan njė vend mistikNjė vrimė e lepurit qė ėshtė zbuluar nė tokėn e njė fermeri nė Angli, nė fakt ėshtė njė labirint qė qon drejt njė shpelle tė madhe nėntokėsore, e cila mendohet tė jetė pėrdorur nga Kalorėsit gjatė shekullit tė 17-tė.
Pronarėt e tokės kishin vėrejtur se si njė lepur vazhdi...
Luftė e pazakonshme mes bricjapit dhe kangurit, kush fiton? (Video)
Luftė e pazakonshme mes bricjapit dhe kangurit, kush fiton? (Video)Bricjapi ka brirė ndėrsa kanguri ka muskuj dhe kėmbė tė forta.Secili prej tyre mundohet qė ta ruajė territorin e vet.Fillimisht sulmi vjen nga kanguri, mirėpo bricjapi nuk e lėshon aspak vendin e tij. Ai pėrpiqet qė tė kthehet pak prapa pėr pėrgatitje, e pastaj fillon ta ndjekė kangurin, ndėrkaq qė ...
Ēfarė ėshtė kjo? Njė krijesė misterioze e gjatė 15 metra (FOTO)
Ēfarė ėshtė kjo? Njė krijesė misterioze e gjatė 15 metra (FOTO)Kjo krijesė u zbulua nga njė banor i bregut verior tė Seram Island nė provincėn Maluku.Nė fillim banorėt kishin menduar se ėshtė ndonjė barkė e mbytur. Banorėt mė pas kanė filluar tė dyshojnė se ajo ėshtė njė kallamari gjigant ose eshtrat e...
Patate nė furrė, nė njė mėnyrė tjetėr !
Patate nė furrė, nė njė mėnyrė tjetėr !Kjo ėshtė njė mėnyrė shumė e veēantė e pėrgatitjes sė patateve tė pjekura nė furrė.
Pėrbėrėsit:
1.3 kg patate9 lugė gjelle miell6 lugė gjelle gjalpė950 ml qumėshtKripėPiper
Madona pėrdor pėr lėkurėn e saj njė bimė qė tė gjithė e kemi nė shtėpi !
Madona pėrdor pėr lėkurėn e saj njė bimė qė tė gjithė e kemi nė shtėpi !Ajo ėshtė afėr tė 60-tave, por fiziku i saj tregon shumė mė pak se kaq. Sigurisht qė kureshtja pėr tė mėsuar se ēfarė bėn Madona pėr tė mbajtur trupin dhe lėkurėn nė formė, ėshtė tejet e madhe. Dhe mesa duket mbretėresha e pop-it ėshtė treguar bujare dhe ka ndarė me ndjekėsit e saj, njė sekret bukur...Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.