Foto Galeria
 
Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Reklama
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
LajmeFoto Kėrēova gjat natės Total:17 (17)
Foto nga antaret e faqes Total:0 (0)
Foto nga Fshatrat Total:12 (12)
Foto tė ndryshme Total:20 (20)
Foto tė reja nga Kėrēova Total:31 (31)
Foto tė vjetra nga Kėrēova Total:13 (13)

   Jane 93 Fotografi ne databaze.    

Renditjet e fundit

Fotografia Nr. 1-10 (jasht 93 votimit te fotografive)(1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »


Foto e rrallė Anton Ēeta nė Kėrēovė

Foto e rrallė Anton Ēeta nė Kėrēovė E popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto tė ndryshme    Se fundi e permirsuar 2016/2/2 10:13
Vota  1133  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
Kėshilli i pajtimit te gjaqeve nė Kėrēove viti `91 / `92


Kėrēova foto prej aeroplani

Kėrēova foto prej aeroplani E popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto tė ndryshme    Se fundi e permirsuar 2016/1/20 6:36
Vota  3775  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
Kėrēova foto prej aeroplani


Kėrēova me borė 18 Janarė 2016

Kėrēova me borė 18 Janarė 2016E popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto tė reja nga Kėrēova    Se fundi e permirsuar 2016/1/18 10:57
Vota  1115  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
Kėrēova me borė 18 Janarė 2016


3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė foto 3

3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė foto 3E popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto Kėrēova gjat natės    Se fundi e permirsuar 2016/1/3 14:57
Vota  1153  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė foto 3


3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė foto 2

3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė foto 2E popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto Kėrēova gjat natės    Se fundi e permirsuar 2016/1/3 14:55
Vota  1144  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė foto 2


3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė

3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me BorėE popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto Kėrēova gjat natės    Se fundi e permirsuar 2016/1/3 14:54
Vota  1100  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
3 janar 2016 - Kėrēova mbulohet me Borė


6 Prill 2015 Kėrēova mbulohet nga bora pėrsėri

6 Prill 2015 Kėrēova mbulohet nga bora pėrsėriE popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto Kėrēova gjat natės    Se fundi e permirsuar 2015/4/5 18:13
Vota  1709  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
6 Prill 2015 Kėrēova mbulohet nga bora pėrsėri


Mars 2015 Kėrēova mbulohetnga Bora

Mars 2015 Kėrēova mbulohetnga BoraE popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto Kėrēova gjat natės    Se fundi e permirsuar 2015/3/5 15:55
Vota  1663  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
Mars 2015 Kėrēova mbulohetnga Bora


Kercova mbulohet nga bora Janarė 2015

Kercova mbulohet nga bora Janarė 2015E popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto tė ndryshme    Se fundi e permirsuar 2015/2/1 6:39
Vota  2931  Komentet0    10.000010.00 (1 vote)VlersojeVlersoje
Kercova mbulohet nga bora Janarė 2015


Panorame e  bukur Kėrēova Gjat natės

Panorame e bukur Kėrēova Gjat natėsE popullarizuar
SubmitterAdmin Me shum foto nga Admin   Category Foto Kėrēova gjat natės    Se fundi e permirsuar 2015/1/17 2:55
Vota  6428  Komentet0    0.00 (0 votat)0.00 (0 votat)VlersojeVlersoje
Panorame e  bukur Kėrēova Gjat natės

Fotografia Nr. 1-10 (jasht 93 votimit te fotografive)(1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »Lajmet e reja
Bimi Mustafa Ft Mc Xhedo sjellin S`mundeni me na (VIDEO)
Bimi Mustafa Ft Mc Xhedo sjellin S`mundeni me na (VIDEO)Bimi Mustafa dhe Mc Xhedo nė kanalin e tyre zyrtar kanė lansuar projektin e tyre me titull “S’mundeni me na”. Ata ka disa muaj qė nuk i kemi parė shumė aktiv dhe me kėtė kėngė kanė treguar qė tashmė janė rikthyer fuqishėm, shkruan Popullore.com
E pabesueshme, por e vėrtetė! Shikoni ēfarė i ndodh trupit nėse pini lėng domateje pėr 60 ditė
E pabesueshme, por e vėrtetė! Shikoni ēfarė i ndodh trupit nėse pini lėng domateje pėr 60 ditėShumė prej jush mbase nuk i dinit pėrfitimet shėndetėsore qė sjell lėngu i domates, nėse e konsumoni ēdo ditė.Njė studim i bėrė kohėve tė fundit nga disa shkencėtarė tajvanezė tregojnė se konsumimi i njė gote lėng domatje ēdo ditė pėr 2 muaj do t’ju sjellė pėrfitime t...
Me kėtė trik mund tė hysh nė llogarinė e secilit nė Facebook !
Me kėtė trik mund tė hysh nė llogarinė e secilit nė Facebook !Njė programues ka zbuluar se pothuajse gjithkush mund tė hyjė lehtėsisht nė Facebook, vetėm duke gjetur njė gjė: Ēdo numėr telefoni tuajin tė vjetėr.Nėse e keni harruar fjalėkalimin tuaj, sistemi i rimėkėmbjes sė llogarisė sė Facebook mundėson qė pėrdoruesit tė kthehen nė llogarinė e...
Ja pse vezėt duhet tė jenė nė tryezėn tuaj !
Ja pse vezėt duhet tė jenė nė tryezėn tuaj !Proteinat e pranishme nė vezė pėrmirėsojnė qarkullimin dhe zvogėlojnė shtypjen e gjakut, dhe nė kėtė mėnyrė zvogėlojnė rrezikun nga sėmundjet e zemrės.Gjatė njė studimi tė realizuar kohė mė parė, shkencėtarėt kanadezė kanė testuar efektet e vezėt e ziera dhe tė fėr...
A duhet tė hamė diēka para se tė vrapojmė?
A duhet tė hamė diēka para se tė vrapojmė?Nė mėngjes vraponi me lukth tė zbrazėt, sepse ju duket e logjikshme qė kėshtu do ta detyroni trupin t’i djeg ushqimet e grumbulluara dhe mė shpejt ta humbė peshėn e tepėrt.Eksperti i fitnesit, Brad Schoenfeld, autor i librit “Women’s Home Workout Bible”, ...
Pija magjike qė po ēmend VIP-at !
Pija magjike qė po ēmend VIP-at !Kjo pije ėshtė si njė porcion magjik pėr shėndet te mire dhe forme te shkėlqyer. Dietologia qe e ka krijuar kėtė pije quhet Kimberly Snyder dhe klientėt e saj janė: Reese Witherspoon, Dita von Teese, Channing Tatum, Mark Ruffalo, etj. Fale perimeve jeshile ky lėng largon acidet amine, sjell proteina ne tr...
Kėshtu ndikon kafeja me qumėsht nė organizmin tonė, na bėn mirė apo keq?
Kėshtu ndikon kafeja me qumėsht nė organizmin tonė, na bėn mirė apo keq?Shumė prej nesh, preferojnė ta pinė kafenė me qumėsht. Por, a e keni menduar se si ndikon kjo pėrzierje nė organizmin tonė?
Nė fakt, kjo varet nga intoleranca juaj ndaj laktozės, qė ėshtė paaftėsia ose aftėsia e reduktuar pėr ta tretur sheqerin e qumėshtit – laktozėn, shkruan Class.
...
Katastrofat mė natyrale qė kanė ndodhur nė botė (Video)
Katastrofat mė natyrale qė kanė ndodhur nė botė (Video)A jeni nė gjendje tė mbani sytė tuaj pėr 10 minuta nė ekran, duke parė katastrofa tė natyrės?Nėse po, kėto pamje nuk do tė ju vijnė tė papritura ngase qė nga fillimi do tė jeni tė pėrgatitur pėr ardhjen e katastrofės, shkruan Lajmi.net.Gjithsesi, ndiqeni videon mė poshtė p...
Mjekėt tregojnė arsyet se pse po mbyten pushuesit
Mjekėt tregojnė arsyet se pse po mbyten pushuesitKėtė sezon nė plazhe mungojnė elementėt e sigurisė, vrojtuesit, por nė zona tė caktuar edhe ekipet shėndetėsore.
Mjekėt e Urgjencės sė Durrėsit qė pėrballen me rastet e personave qė mbyten nė det tregojnė shkaqet.
“Faktori i parė i mbytjeve ėshtė moti dhe mosditja e notit. Tjetėr fak...
Kėto janė 10 bestytnitė qė i besojnė ende shqiptarėt!
Kėto janė 10 bestytnitė qė i besojnė ende shqiptarėt!Besėtytnitė padyshim qė janė pjesė e ēdo populli, dhe pėr to ende dėgjohet tė flitet edhe tek shqiptarėt.
Por, cilat janė 10 besėtytnitė qė shqiptarėt ende i besojnė? Mė poshtė kemi radhitur 10 nga besėtytnitė qė disa njerėz ende i ...
WhatsApp sjell risi tė shumta dhe tė nevojshme pėr miliona pėrdorues !
WhatsApp sjell risi tė shumta dhe tė nevojshme pėr miliona pėrdorues !WhatsApp ka nxjerrė njė pėrditėsim pėr aplikacionin e saj nė Android dhe iOS, duke i lejuar pėrdoruesit tė ndajnė ēdo lloj dokumenti me njėri-tjetrin.
Nėse ėshtė njė dokument PDF, njė arkiv ZIP, njė tabelė .XLS ose madje njė skedar .APK, pėrdoruesit e WhatsApp tani mund tė ndaj...
A e dini pse nuset mbulojnė fytyrėn?
A e dini pse nuset mbulojnė fytyrėn?Simbolika e traditės pėr ta mbuluar fytyrėn nė ditėn e martesės. Kemi parė se edhe tek ne ėshtė bėrė zakon qė nusja nė ditėn e martesės ta mbulojė fytyrėn me njė shami tė kuqe apo mė njė material transparent nga pjesa e vellos sė saj dhe sipas zakonit burri i saj ėshtė personi i parė...
Pėrfitimet e pjeprit nė shėndet !
Pėrfitimet e pjeprit nė shėndet !Pjepri bėn pjesė nė kategorinė e frutave mė tepėr mirėbėrėse pėr organizmin e njeriut.Ky frut i ėmbėl ofron ul stresin dhe mėrzitjen, madje lufton tė nxehtin e stinės, si edhe parandalon plakjen e parakohshme tė organizmit. Pjepri ėshtė i pasur me hekur, kalēium, fosfor dhe me sidomos me Vitamina A ...
Lajm i mirė pėr ata qė pinė nga tri kafe nė ditė
Lajm i mirė pėr ata qė pinė nga tri kafe nė ditėNėse dėshironi tė jetoni mė gjatė, duket se duhet tė pini kafe.Sipas njė studimi tė kryer nė Angli nga ‘Imperial College London’, njerėzit qė pinė tri kafe nė ditė mund tė jetojnė mė gjatė sesa ata qė nuk pinė kafe.
Por, nė kohėn e njėjtė ...Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.